majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

urodziny dziecka

Post autor: majsterka »

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem urodzin dla mojej drugiej córki , nie bardzo wiem co mogłoby być dobrym pomysłem. Szukałam już różnych inspiracji w takich miejscach jak to urodzinydzieciaka/pl/ ale wybór jest duży i nie wiem co może spodobać się 8 latce i jej koleżanką

Awatar użytkownika
TautFraupt
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:18 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: TautFraupt »

Niestety jak na razie nie mogę na nic wpaść. Dam znać później.
Trzeba coś kochać, żeby to znienawidzić.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: Monika »

A kto z Was będzie teraz organizował pierwsze urodziny dla dziecka? Jeśli są tutaj takie osoby, to polecam zajrzeć na stronę dekoracjaciast/pl. Dowiecie się stamtąd, jakie są na przykład modne dekoracje na roczek, które warto kupić ;)

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: Soki »

A jeżeli szukacie pomysłu na prezent dla nieco większego dziecka, to ja polecam tego typu lornetki https://epasjonaci.pl/pl/menu/lornetki-430.html . Jak się okazuje, jak na taki sprzęt to ceny są naprawdę niskie. Wysoka jakość i solidna budowa. To wszystko czego potrzebujecie w tego typu rzeczach. Dla mnie naprawdę warto.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: burza »

Mojej córki urodziny będą robione w temacie gimnastyki artystycznej którą się bardzo interesuje i lubi. A jej prezent będzie za razem jedną z atrakcji iż mam zamiar kupić jej marbo-sport/pl/product-pol-15114-Materac-gimnastyczny-z-antyposlizgiem-200x120x5-MC-M005-Marbo-Sport.html który bardzo jej się marzy by móc ćwiczyć w pokoju. Więc jak rozpakuje swój prezent na urodzinach będzie mogła wypróbować go z koleżankami, ale i będzie uwieńczeniem przemiany jej pokoju.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: milka »

Ja nie wyobrażam sobie urodzin dziecka bez piniaty! W tym roku nie dostałam nigdzie piniaty lamy więc mam zamiar sama ją zrobić :) Na zrobionerecznie/pl/jak-zrobic-piniate znalazłam bardzo dobry artykuł z instrukcją jak zrobić piniatę. U was też dzieciaki maja piniaty czy nie podoba wam się ta zabawa?

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: Szuwi »

"""Dzieci uwielbiają pizzę, a ja mam miejsce, w którym robią najlepszą pizzę na świecie: pizzatopia/com/ !

Jak już znajdziesz miejsce, w którym można zorganizować spotkanie, urodziny dla dziecka, to pomyśl o menu.

Taka pizza to świetna atrakcja dla dzieciaków. Możesz umówić się też na jakieś warsztaty robienia pizzy na przykład!
"""

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: pyrtek »

Na valetta/pl/collections/dziecieca pooglądajcie sobie te szlafroczki i inne ubranka! Może to też ciekawy pomysł na prezent albo dodatek do prezentu?

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: bonyard »

Ja mam chyba jakieś nietypowe dziecko bo moja córka się uparła że chce mieć nowe firany :D Stare się jej nie podobały i sama sobie wybrała wzór na stronie nietylkofiranki/pl/160-firany-do-pokoju-dzieciecego . Przez to że zmówiliśmy nowe firany zmuszona jestem wymienić je teraz w całym domu, tak żeby wszystkie do siebie pasowały

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: czoko752 »

Jeśli będziecie robili zakupy w jakimś zimowym stylu, bo to jeszcze ta pora, to możecie zrobić jakieś dekoracje ze sztucznego śniegu. Polecam sprawdzić stronę https://tuban.pl/kategoria-produktu/sli ... zny-snieg/ . Tam bez żadnego problemu taki śnieg będziecie mogli kupić.

ODPOWIEDZ