zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Kurier

Post autor: zuzula12 »

Korzystanie z usług kurierskich stałą się normą. Wiele osób zamawia coraz więcej rzeczy przez internet. Polecam Wam finansowymistrz/pl/nieudane-zakupy-przez-internet-podpowiadamy-jak-dokonac-zwrotu-i-odeslac-produkt/ , na stronie zostało wyjaśnione jak dokonać zwrotu nieudanych zakupów przez internet.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kurier

Post autor: mojra »

Ja też często korzystam z usług kurierskich :) Swoją drogą, wpadłam w sieci na bardzo ciekawy artykuł biznesplan.net/pl/abc-kuriera-wszystko-co-musisz-wiedziec/ odnoszący się do pracy kuriera. Być może zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kurier

Post autor: grażynka011 »

Właśnie niedawno natrafiłem na ciekawego bloga opako/com/pl/cms/jak-wyslac-paczke-z-poczty-do-paczkomatu-sprawdz . Dowiedziałem się tutaj bardzo wielu informacji na temat tego w jaki sposób wysłać paczkę do paczkomatu także warto tutaj zajrzeć

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Kurier

Post autor: Korzeń »

Firm kurierskich to w tych czasach nie brakuje. Tak naprawde kuriera można zamówić od ręki w każdej chwili. Trzeba tylko mieć na uwadze wytyczne co do przygotowania paczki, bo szczególnie w przypadku wysyłek do paczkomatów nalezy mieć na uwadze wielkość kartonu. Nie obejdzie się też bez folii bąbelkowej tego typu pakolandia/pl/

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kurier

Post autor: bonyard »

Istnieje wiele sposobów na wysłanie różnych paczek - są to zarówno metody tradycyjne, jak i elektroniczne. Ale najważniejsze jest odpowiednie ich zapakowanie. Dlatego polecam sprawdzić oferty sklepu zapakuj, w którym dostępne są opakowania kurierskie, które poradzą sobie z każdym zadaniem.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kurier

Post autor: milka »

Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć paczkę przed przesyłką to na pewno Folia Stretch cena doskonale się sprawdzi. każdy wie jak firmy kurierskie dbają o paczki podczas transportu... dlatego należy je odpowiednio zabezpieczyć.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Kurier

Post autor: Dżonko »

Na temat paczek wielkogabarytowych możecie poczytać tutaj - https://portalmedialny.pl/art/75767/prz ... ysyac.html . Kluczowe to dokładne sprawdzenie wymiarów i wagi przesyłki, żeby upewnić się, że przewóz takiej przesyłki jest przez danego kuriera obsługiwany. Samo nadanie paczki wygląda już zupełnie tak samo, jak w przypadku paczek mniejszych.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Kurier

Post autor: piotrowska »

Jak coś wysyłacie kurierem to trzeba bardzo dobrze zabezpieczyć paczkę bo w drodze się z nimi nie cackają. Najlepsza jest do tego folia bąbelkowa i można ją zamówić w sklepie Pakolandia

ODPOWIEDZ