Awatar użytkownika
artym
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 11:03 pm

Zasilacz LED

Post autor: artym »

Ostatnio sporo zastanawiam się nad zakupem zasilacza led do swoich pasków ledowych, jednak nie mogę się zdecydować na żaden sklep. Jednak mój znajomy wczoraj wysłał mi taki link. Co o nim sądzicie? Z tego co widziałem to posiada on naprawdę szeroką ofertę takich produktów. Myślicie, że warto się na nich skusić? Dajcie znać.
"Język nie ma kości, która by podczas mówienia kłamstwa dziurawiła podniebienie."

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Zasilacz LED

Post autor: Remontowa »

"""Hej!

Pewnie, ze warto zrobic sobie w domu w niektorych miejscach oswietlenie ledowe! Sama mam i bardzo sie ciesze z tej decyzji. Mam pod szafkami w kuchni, kolo komody pod TV w salonie, na schodach na pietro, w lazience dookola lustra oraz oświetlenie do szafy takze w ten sposob wykonane! Jezeli chodzi o zasilacz i jego dobor - mozesz spytac w sklepie Ledovo/pl - ja tam kupowalam wszystko i panowie mi kompletowali calosc - bardzo mili i pomocni, swoja droga.
"""

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Zasilacz LED

Post autor: Milusińska »

Kupiłam w zeszłym tygodniu listwę zasilającą Armac ARC5 przeciwprzepięciową 5 gniazd 5 m , zależało mi na dużej ilości gniazdek gdyż potrzebowałam w jednym czasie podłączyć dużo szeptów. Remont to spore wyzwanie a z listwą jest dużo łatwiejszy :)

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Zasilacz LED

Post autor: AsiaS »

Szukacie odpowiednich elementów oświetlenia do swojego domu lub innego budynku? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/kable-i-przewody,2,19662, gdzie znajdziecie duży wybór produktów związanych z oświetleniem.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zasilacz LED

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi żarówkami LED do samochodu, w tym np. LED H8 w atrakcyjnej cenie. Oferta ich produktów jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.

ODPOWIEDZ