AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Akcesoria dla psów

Post autor: AsiaS »

Hej. Posiadacie może odpowiednie akcesoria dla swojego psa? Ja mogę polecić zakup grzebienia metalowego na babuzoo/pl/3300,trixie-grzebien-metalowy-dla-psa-16cm. Myślę, że super się przyda przy czesaniu i nie tylko.

pyrtek
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Akcesoria dla psów

Post autor: pyrtek »

Oczywiscie, dbam nie tylko o odpowiednie akcesoria i ochrone przed chorobami mojego pupila ale rowniez o odpowiednia dla niego diete. Moj psiak to z radosci az podskakuje jak widzi ze przyszla paczka z jego dieta pudelkowa od psibufet/pl/ :D skubany juz dobrze rozpoznaje kuriera i laczy go z faktem, ze zaraz otrzyma pyszna zdrowa szamke

gwarka
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:37 pm

Re: Akcesoria dla psów

Post autor: gwarka »

"Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo mojego zwierzaka,dlatego też kiedy tylko polecono mi lokalizator GPS od razu się na jego zakup zdecydowałam bezpiecznarodzina/pl/Lokalizator-GPS-dla-kota-BZ.02

Jest to urządzenie posiadające wyjątkowo wytrzymałą baterię, nadajniki działają nawet do 10 dni na jednym ładowaniu, umożliwia zarówno lokalizację zwierzaka przez 24/7, jaki i prześledzenie jego ulubionych tras z przeszłości.
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Akcesoria dla psów

Post autor: papilotka »

A powiedzcie jak to u was jest jak się rozliczacie? Macie zawsze zaplanowane na co przekażecie jeden procent podatku czy po prostu nie zwracacie na to uwagi? Ja ogólnie bardzo lubie pomagać zwierzakom. 1procent.viva.org/pl/ można w taki właśnie sposób- przekazując jeden procent, dla nas nic, ale jakby tak zsumować to wszystko, to może wyjśc z tego całkiem fajna kwota, wtedy taka fundacja ma dodatkowe środki na pomoc potrzebującym zwierzętom.

ODPOWIEDZ