zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Wyposażenie restauracji

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wyposażenie gastronomii oraz restauracji, to polecam Wam stronę, na której znajdziecie oferte porcelany, sztućców, szkła użytkowego oraz szkła kryształowego . Jest to sklep, z którego sam regularnie korzystam, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: czoko752 »

Odpowiednie wyposażenie restauracji jest bardzo ważne. Na pewno przydadzą się kieliszki do szampana na ważniejsze okazje. Na stronie: gastromocni/pl/do-szampana można je znaleźć w naprawdę dobrych cenach. Oferta sklepu jest jednak na tyle szeroka, że każdy znajdzie tutaj to czego szuka.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: milena49 »

W sklepie Gastropuls popatrz. Ogromny wybór sprzętu gastro. Od drobiazgów jak takie gastropuls/pl/walki-do-ciasta/walek-l-395-mm-stalgast-524390 wałki do ciasta, po duże piece, chłodnie czy zmywarki. Wiele marek, konkurencyjne ceny, a do tego outlet, gdzie masz je jeszcze lepsze.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: Elka »

W restauracji ważne są nie tylko naczynia czy garnki. Trzeba też pomyśleć o oleju, bo tego zużywa się sporo. Czytałam, że utylizacją zajmuje się firma trafinoil/pl/ . Oni mogą też dowieźć na czas świeży olej gastronomiczny. Załatwią też od ręki formalności związane z odbiorem. Wszystko odbywa się sprawnie. Nie trzeba się martwić tym, że olej się kończy, bo oni o tym poinformują.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o biznes gastronomiczny to warto też poznać ofertę Sklepu Technica. Są to między innymi profesjonalne patelnie: sklep.technica/pl/patelnie-do-nalesnikow/patelnia-do-nalesnikow-z-odlewu-aluminium-powlekana-tytanem-o-srednicy-320-mm-hendi-profi-line . Z pewnością przydadzą się one w gastronomii.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: evie »

No jakiś czas temu szukałam :) Mój mąż prowadzi dwa lokale z kebabem, a to wiąże się z nieustannym ogarnianiem wszystkiego :) Sporo też ze sprzętów się zużywa i po prostu co jakiś czas nie ma innego wyjścia, trzeba zamawiać nowe. gastroprofit/pl/Noze-do-kebaba-c4852 właśnie noże do kebaba były nam potrzebne, mieliśmy takie zwykłe, ale tym razem postanowiliśmy zamówić te elektryczne, dzięki którym można sobie ustawić grubość krojenia, są lekkie i mają bardzo prezycyjne cięcie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyposażenie restauracji

Post autor: mrozek »

A jeśli chodzi o profesjonalne wyposażenie nowej restauracji to koniecznie zajrzyjcie do sklepu internetowego Polmarkus. W ofercie mają takie produkty jak na przykład opakowania: sklep.polmarkus/com/pl/kubki-papierowe-do-kawy/kubek-kartonowy-do-kawy-100-ml-bialy-opak-100-szt . Myślę, że Wam się przydadzą.

ODPOWIEDZ