bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: inwestycja

Post autor: bonyard »

Wiadomo, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, lecz czasami nie jest tak kolorowo. Taką sytuacją może być pożyczanie pieniędzy i później wpadnięcie w długi. Zdecydowanie błyskawicznie znaleźć rozwiązanie , myślę że może pomóc konsolidacja chwilówek . Polecam, bo znajomy dzięki konsolidacji wyszedł na prostą i teraz może inwestować.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: inwestycja

Post autor: czoko752 »

Wisz co, z mojego doświadczenia wynika, że warto zaryzykować i zainwestować swoje pieniądze, ale oczywiście pod warunkiem, że korzystamy z usług sprawdzonego brokera, ja polecam https://j2t.com/pl/ . Mają długi staż na rynku, a swoje usługi maklerskie świadczą w 130 krajach na całym świecie, więc możesz być pewien, że twoje pieniądze są bezpieczne.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: inwestycja

Post autor: mery »

jak ktoś ma kasę to niech inwestuje, czemu nie? ja jej nie mam ale nadal oszczędzam pieniądze w ppk, wiem że mogą one posłużyć także jako wkład własny a mam zamiar niedługo kupić mieszkanie na kredyt więc przydadzą się te oszczędności prędzej czy później

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: inwestycja

Post autor: milka »

Jeśli interesuje was tematyka finansowa to na https://finansowymagazyn.pl/embargo-odc ... sportowej/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych artykułów praktycznymi poradami i nie tylko. Myślę, że warto się z nimi zapoznać zwłaszcza jeśli macie swoje biznesy.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: inwestycja

Post autor: zuzula12 »

W co według Was obecnie warto inwestować?

jak odzyskać byłą

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: inwestycja

Post autor: pośrednik »

Ostatnio dowiedziałem się że w Łomiankach powstanie budynek usługowo- biuro. Zobaczcie tu https://slawbud.pl/warszawska-94/ Przestrzenie uslugowe będą usytuowane na trzech kondygnacjach. To bedzie dobre miejsce na przeniesienie tu biura firmowego. Będę miał mozliwość zaranżować biuro wg własnego pomysłu. A że budynek będzie w centrum miasta przy ul Warszawskiej 94 , to będzie możliwość zainteresowania swoją działalnością potencjalnych klientów. Muszę koniecznie umówić się na spotkanie by poznać więcej szczegółów.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: inwestycja

Post autor: grażynka011 »

Wydaje mi się, że mogą was też zainteresować rodzaje dywersyfikacji

Awatar użytkownika
Waira10
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:33 pm

Re: inwestycja

Post autor: Waira10 »

W co warto obecnie inwestować?
Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: inwestycja

Post autor: Bakeneko »

Jeśli posiadacie własną firmę, to dobrym rozwiązaniem jest również taka inwestycja jak ochrona internetu - dzięki czemu wszelkie dane będą bezpieczne. Obecnie wielu dostawców oferuje podobne usługi tym chociażby inea - warto sprawdzić

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: inwestycja

Post autor: Dżonko »

Jako inwestycję warto też rozważyć apartament przy rynku mikołajki na wynajem. Inwestowanie w apartamenty z widokiem na jezioro, które można wynająć, to inwestycja w luksusowy wypoczynek. Goście będą mogli cieszyć się spokojem i urodą jeziora, a jednocześnie skorzystać z wyjątkowego standardu zakwaterowania. Nie ma lepszej inwestycji niż nieruchomości.

ODPOWIEDZ