firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

bielizna

Post autor: firanka »

Gdzie kupujecie bieliznę?

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: bielizna

Post autor: aksamitna »

Ostatnio to przeważnie kupuję bieliznę w sieci, bo raz dwa trafię na to co mnie najbardziej zainteresuje i po prostu zamawiam. Ostatnio polubiłam produkty z tej strony zobacz tutaj i których mam już oraz więcej w swojej garderobie :)

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: bielizna

Post autor: Dżonko »

Zarówno damską, jak i męską bieliznę znajdziecie tutaj - atlantic/pl/bokserki-meskie-szorty . Popatrzcie sobie. Coś na pewno wpadnie Wam u nich w oko. Ceny mają w porządku i do jakości też nie można się w żadnym wypadku przyczepić.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: bielizna

Post autor: morowiec »

Najlepszą bieliznę o każdym rozmiarze znajdziesz tutaj orirose/pl/, mają oni również bieliznę modelującą i antycellulitową. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: bielizna

Post autor: milena49 »

Jest w sieci fajny sklep z bielizną. To Gorteks. Wszystko można zamówić online. Wybór jest bardzo szeroki - różne marki, modele, style. Do tego dostępne są dodatkowe akcesoria jak np. gorteks/com/pl/product-pol-1916-Rajstopy-494-20-DEN.html rajstopy, body tape, ramiączka do staników czy wkładki do biustonoszy.

ODPOWIEDZ