AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Pompy ciepła Varme

Post autor: AsiaS »

Hej ;) Słuchajcie potrzebuję wybrać do domu pompę ciepła, do tej pory zastanawiałam się nad polską marką Varme, którą polecił mi znajomy. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty to przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni wydajne :) Na ich stronie varme.tech/ znajdziecie wszystkie urządzenia.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: majsterka »

Jeżeli chodzi o ekologiczne ogrzewanie domu to najlepiej jak zastanowisz się nad pompą ciepła. Sporo na ten temat czytałam tutaj remont.biz/pl/pompa-ciepla/ i uważam że to fajne ekologiczne rozwiązanie.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: Kreśka »

Ja polecam kontakt z firmą edisonenergia/pl/ Bardzo rzetelni są i wszystko wykonują terminowo. Ja jestem ogólnie zadowolona z pompy ciepla szczegolnie w polaczeniu z fotowoltaika

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: pyrtek »

A kojarzycie firmę passive-instal/pl/ ? U nas w domu wykonywali montaż pompy ciepła a do tego robili nam fotowoltaikę :) My jesteśmy bardzo zadowoleni, super podejście i kontakt od samego początku. No i cenowo moim zdaniem opłacalnie

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: Remontowa »

"Pompa ciepła to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Na początku inwestycja jest dość duża, ale w szybkim czasie się zwraca. Do pompy warto też zastosować takie rozwiązanie jak fotowoltaika krapkowice

. Panele pozwalają na uzyskanie darmowego prądu do ogrzewania domu oraz do zasilania urządzeń elektrycznych. To nie tylko tanie, ale tez ekologiczne rozwiązanie.
"

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: Monika »

Ogólnie to zauważyłam, że pompy ciepła cieszą się ostatnio dość dużą popularnością, jeśli chodzi o sposób ogrzewania domu. Ale czy wiecie, jaką pompę ciepła wybrać najlepiej? Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na stronie internetowej pompyciepla.ecocomfort/pl/strefa-specjalisty/jaka-pompe-ciepla-wybrac. Opisuje on między innymi różne rodzaje pomp ciepła, które są dostępne na rynku i wskazuje, czym się one między sobą różnią. Jeśli Was to interesuje, to polecam sobie poczytać :)

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: piotrowska »

Zgadzam się, też mam od niedawna pompę ciepła shizen i nawet żałuję że wcześniej się na to nie zdecydowałam. Fajnie że to praktycznie bezawaryjne urządzenie a jeśli w razie czego coś się wydarzy czy potrzebna będzie konserwacja to tu pompyshizen/pl/serwis/ zawsze się mogę z tym problemem zwrócić

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: mojra »

Ja niestety nie słyszałam o tych pompach ciepła, o które pytasz. Natomiast ze swojej strony mogę polecić passive-instal/pl/pompy-ciepla/ Mają świetną ofertę, przygotowaną przede wszystkim pod wymagających klientów.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: bonyard »

Skoro jesteśmy przy tym temacie to pamiętajcie o tym, że także będą potrzebne porządne pompy do co , które będą wzbudzać obieg cieczy w instalacji c.o. Tutaj bardzo ważny jest wybór sprawdzonego producenta

ODPOWIEDZ