Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Sklep online

Post autor: Dżonko »

Jak już postawicie sklep, to koniecznie trzeba pomyśleć o pozycjonowaniu. Możecie zgłosić się do tej agencji marketingowej - skocz na ich stronę. Na pozycjonowaniu nie ma co oszczędzać, bo to od niego zależy widoczność sklepu w sieci, a bez tej widoczności można tylko pomarzyć o sprzedaży.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sklep online

Post autor: pyrtek »

No ja teraz też zamawiam głównie w sieci :) jakoś się tak przestawiłam. Nawet bieliznę to przede wszystkim na lovita/pl/ - jakość dobra a ceny naprawdę rewelacyjne moim zdaniem

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sklep online

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie co zrobić, gdy przesyłka została uszkodzona? Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaję dziesiątki przesyłek do moich klientów, a Wam polecam sprawdzić interesujący artykuł na stronie - tojafacet/pl/co-zrobic-gdy-przesylka-nie-dotarla-lub-jest-uszkodzona/ .

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Sklep online

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli poszukujesz ciekawego sklepu online to polecam taki best-market/pl/produkty-miesne/slonina/ gdzie zakupisz produkty z Ukrainy i Rosji. Na pewno miło się zaskoczysz ofertą i znajdziesz coś dla każdego członka rodziny. Przekonaj się że wschodnie produkty to niesamowite smaki w atrakcyjnych cenach.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Sklep online

Post autor: destruction »

Mam od trzech miesięcy własny sklep z dodatkami do odzieży i biznes naprawdę rozwija się w dobrym kierunku. Niedawno zamówiłam chusty cienkie z hurtowni versoli/pl/pl/17-chusty-cienkie z Wółki Kosowskiej i niedługo wdrażam je do swojej oferty. Mam nadzieję, że sprzedaż będzie efektywna od samego początku.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sklep online

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio właśnie znalazłam sporo informacji na temat zakładania własnego sklepu internetowego w solv/pl/sklepy-internetowe-w-2022/ . Ogólnie firma posiada bardzo dobrą ofertę, więc warto tutaj zajrzeć. Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Sklep online

Post autor: pośrednik »

Bardzo lubię zakupy w sklepach internetowych. Zawsze trafiam na ciekawe oferty. Ostatnio trafiłem na swoją ulubiona kawę tu bee/pl/lavazza-qualita-oro-kawa-ziarnista-palona-1-kg_p997466.html Jest to kawa o pieknym aromacie, jedwabistym słodkim smaku. A teraz jest w cenie promocyjnej. Ten sklep jest świetnie zaopatrzony.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sklep online

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja najczęściej jednak kupuję bardzo dobry tytoń od tytontani/pl . Powiem wam, że jego cena jest bardzo atrakcyjna. W końcu trafiłam na tak dobrą i korzystną ofertę

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Sklep online

Post autor: dolores »

A jaki jest Wasz ulubiony sklep online ? U mnie ostatnio zdecydowanie jest to takwiele/pl/ :) Ogromny wybór, świetnych produktów. Bardzo cieszę się, że znalazłam ten sklep :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sklep online

Post autor: bonyard »

Moja córki uprała się na KookyLoos Laleczka Sunday Funday i teraz muszę co chwila sprawdzać sklepy internetowe w poszukiwaniu jakiś ciekawych okazji :D . Dobrze że mamy takie sklepy bo póki co najlepszą ofertę widziałam na taniaksiazka/pl/kookyloos-laleczka-sunday-funday-p-1643912.html a w sklepach stacjonarnych z zabawkami to nawet nie wiedzą co to jest

ODPOWIEDZ