mojra
Posty: 659
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogród

Post autor: mojra »

Powiem wam, że mnie od dłuższego czasu marzy się oczko wodne. Nawet udało mi się znaleźć w sieci poradnik: ladnydom/pl/Ogrody/56,162390,18743991,oczko-wodne-10-krokow-do-sukcesu.html jak się za nie zabrać, aby wykonać je własnymi rękami. A wy, macie u siebie takie oczka?

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogród

Post autor: mrozek »

A co powiecie na piękne ogrodowe donice? Moim zdaniem jest to bardzo oryginalna dekoracja ogrodu i każda roślina będzie się pięknie prezentować w takiej donicy. Ciekawym wyborem będzie taka geometryczna donica Siena: ogrodolandia/pl/geometryczna-donica-siena .

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Ogród

Post autor: sokol »

Myślę, że w ogrodzie mogą Wam się przydać też takie akcesoria jak przedłużacze: dozi/pl/pl/c/Przedluzacze-ogrodowe/825. Warto wiedzieć, że można je zamówić właśnie online. Moim zdaniem takie zakupy to ogromna wygoda.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogród

Post autor: czoko752 »

W ogrodzie chcę mieć taki gardenspace/pl/stol-ogrodowy-z-szyba stół z szybą, czy ktoś z was zamawiał może już od tego producenta meble ogrodowe? Bo opinie jak czytam to mają zachęcające do zakupu, mi zależy na jakości mebli, mają ponoć najlepszą.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogród

Post autor: zuzula12 »

Na stronie posadzimy/pl/blog/jak-sadzic-drzewa-csr-w-branzy-finansowej/ znajdziecie ciekawe artykuły na temat tego jak dbać o naszą przyrodę i środowisko. Ja na tym blogu znalazłam wiele informacji o tym jak sadzić drzewa oraz jak dbać o roślinki jakie mamy w swoich ogrodach. Sprawdźcie koniecznie.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Ogród

Post autor: Bonia »

A ja kupiłam sobie wędzarnię doogrodu fasanio/pl/produkty-i-akcesoria-do-wedzenia/ Jest estetyczna i wygląda jak mała architektura.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Ogród

Post autor: RobertOsm »

A gdzie zamawiacie części do swoich kosiarek? Ja ostatnio byłem na kupnie filtra powietrza i znalazłem stronę z artykułami ogrodniczymi swiateksklep/pl/filtry-powietrza-do-kosiarek/. Mają tam bardzo konkurencyjne ceny i spory wybór ;)

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ogród

Post autor: erica »

Natomiast ja poszukuję teraz wąż ogrodowy i zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić coś dobrego.... Może mi polecicie jaką sprawdzoną firmę, która oferuje wysokogatunkowe węże, które za jakiś czas nie będą mi pękać, lecz dłużej będą mi służyć...

mojra
Posty: 659
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogród

Post autor: mojra »

Jeśli szukacie sprawdzonych pomysłów na aranżację ogrodu, to tutaj: ladnydom/pl/aranzacja-ogrodu jest wiele ciekawych propozycji i inspiracji. Dajcie znać, czy coś faktycznie wam się spodobało i co planujecie.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogród

Post autor: mrozek »

Większość ogrodników i rolników których znam korzysta ze specjalistycznego sprzętu. Dlatego warto też wiedzieć, gdzie zakupić takie elementy jak końcówki do rsm: agroplast/pl/pl/c/Akcesoria-RSM/75 . Polecam więc wizytę na stronie ich producenta, firmy Agroplast.

ODPOWIEDZ