Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ogród

Post autor: Bakeneko »

Czy ktoś z Was używa benzyny warter.pro/ ? Bardzo się cieszę, że się na nią zdecydowałam. Dzięki niej kosząc trawę nie muszę wdychać trujących substancji. Dbam też o swoją kosiarkę i środowisko

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogród

Post autor: bonyard »

Ja ostatnio odkryłam świetna ofertę na panele z roślin do domu na stronie green-designers/pl/ . Można powiedzieć że wprowadziłam ogród domu :) a dzięki temu że rośliny są sztuczne nie musze poświęcać czasu na ich pielęgnacje. Widziałam to u znajomej i nie mogłam się powstrzymać przed zakupem

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogród

Post autor: czoko752 »

A czy takie gardenspace/pl/lampy-solarne-ogrodowe-tarasowe-balkonowe lampy solarne to waszym zdaniem dobra opcja na ogrodowe dodatki? Bo chciałem je do siebie zamówić, mam klasyczną aranżację tam stworzoną to myślę że będą pasować.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Ogród

Post autor: pośrednik »

Moim zdaniem w ogrodzie sprawdzą sie parasole. Zobaczcie tu miloohome/pl/parasole.html Prasol ogrodowy ma nas chronić przed nadmiarem promieni słonecznych. Warto wybrać parasol o dużej czaszy no i stabilny. A przy okazji popatrzcie w zakładki, znajdziecie tu i inne akcesoria do ogrodu.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ogród

Post autor: wąż »

"Fajne sa stoły ogrodowena focusgarden/pl/stoly-ogrodowe-c-26_29.html Mają tam super stoły, krzesła ogrodowe, sofa ogrodowa mi się spodobała, będzie się fajnie komponowała z moimi krzewami, chyba ją zamówię. Już tam kilka raz kupowałam i jestem zadowolona"

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Ogród

Post autor: martynika »

Bardzo dbam o swój ogród i staram się, żeby wyglądał jak najlepiej :) Pomaga mi w tym między innymi kosiarka elektryczna :) Duży wybór kosiarek jest w sklepie e-sas/pl/kosiarki-elektryczne :) Mają tam świetne produkty do ogrodu, dlatego regularnie robię tam zakupy ;)

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogród

Post autor: czoko752 »

A powiedzcie, bo wpadło mi w oczy takie rozwiązanie fhome/pl/systemy-inteligentnego-sterowania/inteligentny-ogrod/ ktoś z Was już wypróbował u siebie? Jak to działa w praktyce? Możecie podzielić się opiniami? Bo z tego co czytam, to naprawdę fajne i funkcjonalne rozwiązanie i myślę, że warto zainstalować je w swoim ogrodzie, bo bardzo ułatwia życie. Szczególnie, że piszą, że całość jest niesamowicie łatwa w obsłudze, co dla mnie też jest bardzo ważne. Co sądzicie?

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ogród

Post autor: destruction »

W ubiegłym miesiącu wprowadziliśmy się do świeżo wykończonego domu i teraz chcielibyśmy wybudować taras. Poszukuję firmy, która produkuje płyty tarasowe betonowe, może orientujecie się troszeczkę w temacie i moglibyście polecić mi jakiegoś producenta? Szukaliśmy trochę na własną rękę i bardzo spodobała nam się oferta firmy Kost-Bet, w szczególności płyty o nazwie Sahara. Poważnie zastanawiamy się nad zakupem, ale chcielibyśmy jeszcze poznać waszą opinię.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ogród

Post autor: Bakeneko »

Mam w planach spore zmiany w kwestii dekoracji wnętrza salonu i ogrodu. Szukałam w internecie propozycji, ale póki co zainteresowały mnie centra handlowe katowice. Jak sądzicie - za czym powinnam się rozejrzeć? Pierwszy raz będę urządzała własne mieszkanie i chcę by wyglądało nowocześnie.

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Ogród

Post autor: Dżonko »

Ważną kwestią w ogrodzie jest moim zdaniem oświetlenie. Tutaj wkreceniwdom/pl/ sporo możecie na ten temat poczytać. Wieczory jeszcze dość krótkie, więc fanom spędzania czasu w ogrodzie zdecydowanie polecam odpowiednie oświetlenie. Będzie zdecydowanie przyjemniej i też klimatyczniej.

ODPOWIEDZ