bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogród

Post autor: bajobaj »

Może i udałoby mi się samodzielnie ogród jakoś zrobić, ale nie mam do tego jednak ręki. Dlatego może zdecyduję się na projektowanie ogrodów nowoczesnych . Wiem, kto to może zrobić bardzo elegancko, zgodnie z tym, co mi się podoba i myślę, że nie będzie problemów potem z niezadowoleniem. Kiedy ktoś się tym zajmuje, to na pewno się zna.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Ogród

Post autor: milka »

Macie zadaszony taras? Ja własnie zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Widziałam, że poliwęglan komorowy jest ostatnio bardzo popularny. ktoś z was użył go do zadaszenia tarasu? Jak wam się sprawdza to rozwiązanie?

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogród

Post autor: zuzula12 »

"Teraz taki czas że każdy kto ma jakiś ogródek to stara sie go wyplewić i doprowadzić po zimie do porządku.





___________________

klucze beta
"

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Ogród

Post autor: Elka »

Na pewno ogród powinien być funkcjonalny, dlatego lepiej zwrócić się do specjalistów niż robić to samemu. Projekty i realizacje wykonuje firma Trawarica. Działają na terenie Dolnego Śląska. Wykorzystują dobrej jakości materiały i sami dojeżdżają do klienta. W ich ofercie są m.in. nasadzenia, trawniki, oczka wodne czy altanki. Więcej szczegółów tutaj trawarica/pl/ .

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogród

Post autor: czoko752 »

Do ogrodu i na taras ja polecam wam takie gardenspace/pl/ekskluzywne-donice-na-taras donice które są solidne i stylowe, Producent ten ma w ofercie wiele mebli ogrodowych, dodatków, mają duże doświadczenie na rynku bo już wiele lat działają.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Ogród

Post autor: emiliakozak »

Mając ogród z pewnością macie sprzęty, które pomogą wam w jego urządzaniu. Na stronie skladczesci/pl/Czesci_BRIGGS_STRATTON możecie znaleźć zarówno części oryginalne jak i zamienne do różnego rodzaju sprzętów wykorzystywanych przy pracach ogrodowych np. kosiarkach. Firma posiada świetne rekomendacje i zatrudnia świetnych specjalistów, którzy z chęcią pomogą wam przy zakupach.

mojra
Posty: 658
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogród

Post autor: mojra »

Macie może namiar na jakiś sklep bądź producenta, który oferuje szklarnie? Zależy mi na jakości, więc myślałam o poliwęglanie. Te od botanic/com/pl/ w szczególności wpadły mi w oko. Jesteście w stanie napisać mi coś więcej na ich temat?

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ogród

Post autor: dolores »

Co sadzicie w Waszych ogrodach ? Czy stosujecie jakieś wspomagacze, żeby szybciej urosły ? Mnie bardzo zainteresował ten środek otorolny/pl/09242-florgib-tabletki-10st-pojemnik- Bardzo dużo czytałam na temat skuteczności tego produkty i planuję go kupić i zacząć używać u siebie :)

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Ogród

Post autor: galaretek »

Czy korzystał ktoś może z usług https://brzozowisko.com/roboty-koszace/ ? Pytam, bo są w mojej okolicy, dlatego zamierzam zdecydować się na tego typu usługi. Chciałbym jednak najpierw usłyszeć jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii. Może macie coś jeszcze lepszego do koszenia trawnika?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ogród

Post autor: grażynka011 »

U mnie właśnie bardzo dobrze sprawdziły się drzewa, które kupiłam w skibiccy.lt/ . Powiem wam, że wyglądają naprawdę bardzo ładnie, dodatkowo też wybór jest duży, więc z łatwością znajdziecie coś dla siebie

ODPOWIEDZ