zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Ogród

Post autor: zuzula12 »

Znacie jakieś sposoby które zapobiegają chorobą u roślin? Polecam Wam e-florystyka/pl/blog/ , na stronie znajdziecie wiele porad odnośnie pielęgnacji roślin. Dużo prościej jest zapobiegać chorobą niż je leczyć. Zapoznajcie się z artykułami dostępnymi na stronie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogród

Post autor: czoko752 »

W ogrodzie moim mam meble od tego gardenspace/pl/ producenta jak szukasz solidnych i stylowych. Mają tam ciekawe przeceny też co jakiś czas więc warto zaglądać. Ja narożnik mam wygodny tam zamawiany i polecam sprawdzić tą ofertę na nie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogród

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o choroby roślin to musisz poszukać preparatów i to najlepiej jak najszybciej by rośliny nie umarły. Sprawdź tutaj florexpol.eu/ , w tym sklepie wszystko co do ogrodu potrzebne można znaleźć. Ceny mają dobre i na przesyłkę długo czekać nie trzeba. Będziesz zadowolona

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ogród

Post autor: Bakeneko »

Jeżeli macie kawałek wolnej przestrzeni za domem, to altana ogrodowa będzie świetnym pomysłem. Nie wiecie od czego zacząć? Polecam do zapoznania się artykuł mgprojekt/com/pl/blog/altany-ogrodowe/, z którego dowiecie się jak krok po kroku zbudować altanę ogrodową oraz jak dopasować jej styl do pozostałych elementów architektury ogrodowej i domu.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ogród

Post autor: dolores »

Jak dla mnie najlepszą sprawą są paliwa alkilatowe, których używam do moich sprzętów w ogrodzie. Zamawiam je w warter.pro/, dostępne są w niewygórowanych cenach i przede wszystkim nie musimy się obawiać żadnych szkodliwych toksyn, ponieważ te paliwa ich nie wytwarzają.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogród

Post autor: mrozek »

Warto pomyśleć także o zakupie różnych elementów dekoracyjnych do naszego ogrodu. Co powiecie na taką opcję jak dekoracyjna poduszka Nimy kwadratowa: ogrodolandia/pl/dekoracyjna-poduszka-nimy ? Jest to poduszka zewnętrzna więc nie straszny jej deszcz czy śnieg.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Ogród

Post autor: NataliaZ4 »

A może ktoś z Was planuje aranżacje tarasu? Jeśli tak to od siebie mogę zachęcić, aby skorzystać z usług Fabryki Tarasów. Na fabrykatarasow/pl/ możecie zapoznać się z ich pełną ofertą, ale zajmują się tarasami i całą aranżacją :)

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Ogród

Post autor: Sajon »

"Ja już mam piękny, duży taras i oryginalne wielkie donice kwiatowe. Co roku projektuję sobie zimą jakie kwiaty będą rosły w tych donicach. Mam już pięknie rosnące różnej wysokości trawy. Obok traw ozdobnych, zarówno wysokich, jak i niskich, dobrze wyglądać będą średniej wielkości rośliny. Pomyślałam, że w tym roku będą to dalie. W moim sprawdzonym sklepie ogrodniczym Legutko/pl mam już zamówione cebulki dalii w przedsprzedaży esklep.legutko/com.pl/cebule-do-nasadze-wiosennych/1023-dalia-dalinka-celinka-5903837386154.html

https://www.esklep.legutko.com.pl/1728-large_default/dalia-dalinka-celinka.jpg[/img]
"

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Ogród

Post autor: pyrtek »

Żeby mieć ładny ogród to trzeba o niego dbać i trzeba wiedzieć jak. Dlatego ja sporo czytam. Między innymi na sklepdaglezja/pl/blog/jak-naturalnie-chronic-drzewa-i-krzewy-owocowe-wczesna-wiosna-opryski-i-przycinanie-galezi I wybieram takie rośliny które najlepiej się sprawdzają na moim ogrodku

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Ogród

Post autor: Dżonko »

Tutaj focusgarden/pl/lezaki-ogrodowe-c-71_4.html znajdziecie fajne leżaki ogrodowe. Ja, jak jest ładna pogoda to uwielbiam leżeć w ogrodzie z jakąś książką czy nawet zrobić sobie drzemkę na świeżym powietrzu. Uważam, że to bardzo zdrowe i na pewno bardzo relaksujące ;)

ODPOWIEDZ