zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Używany samochód

Post autor: zuzula12 »

Pewien czas temu zakupiłem używany samochód. Jednak był on w bardzo dobrym stanie. Polecam Wam uzywanejaknowe/pl/nasze-salony/ , jest to firma zajmująca się sprzedażą używanych samochodów. Skorzystałem z ich usług ze względu na stan samochodu a także cenę. Zapoznajcie się z ich ofertą.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Używany samochód

Post autor: czoko752 »

Używane auto to dobra opcja dla osób które nie chcą wydawać na nowe, tym bardziej że takie szybko tracą na wartości. No i warto wybrać dla niego dobrą polisę ac, tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ macie jedną z najlepszych ofert jakie ja znalazłem i z której sam też skorzystałem.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Używany samochód

Post autor: mrozek »

Pamiętaj o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd należy robić raz do roku. Jazda bez niego może grozić nawet odebraniem dowodu rejestracyjnego. Przegląd ten zrobisz w miejscach takich jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ .

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Używany samochód

Post autor: sokol »

Jeśli to auto to Volvo to polecam także zapisać sobie namiary na ten serwis samochodowy: nordauto-olsztyn.volvocars-partner/pl/o-nas/serwis-samochodow-w-olsztynie/ . Oni specjalizują się właśnie w naprawach aut marki Volvo.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Używany samochód

Post autor: dert »

Używany samochód jak najbardziej. Z tym, żeby zwyczajnie się nie naciąć na jakiegoś nieuczciwego sprzedawcę. Różnie się przecież słyszy. Dlatego wolę takie miejsca jak Porsche Approved Sopot i centrum samochodów używanych. Tutaj można kupić nie tylko samochód wyjątkowej marki, ale też sprawdzony już wcześniej i z gwarancją.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Używany samochód

Post autor: milka »

Jesli chcesz sprzedać samochód lub oddac na złom to polecam skup aut Gdańsk. Mają bardzo dobra ofertę, szybko robią wycene i wystawiaja potrzebne dokumenty. Czasami nie warto reanimować starego auta.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Używany samochód

Post autor: sokol »

Trzeba także pamiętać o regularnych przeglądach samochodu. Warto też wiedzieć, co sprawdzają na przeglądzie: technotop/pl/aktualnosci-bosch-serwis/badanie-techniczne-pojazdu-co-sprawdzamy-w-czasie-przegladu/ . Zachęcam do zapoznania się z tym artykułem, warto się odpowiednio przygotować do przeglądu.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Używany samochód

Post autor: firanka »

No dla większości osób to jedyna opcja by posiadać auto. Jednak sam zakup bywa kłopotliwy, więc ja domawiam sprawdzanie samochodów przed zakupem przez eksperta. Ten wyłapie każdą wadę przez co albo uniknę drogiej naprawy zaraz po transakcji lub będę mieć argumenty do negocjacji ceny.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Używany samochód

Post autor: NataliaZ4 »

Polecam sklep 4x4 Terenowiec, gdzie znajdziecie wysokiej jakości części oraz akcesoria do samochodu terenowego czy specjalnego. Szczegółową ofertę możecie znaleźć na terenowiec/pl/pl/215-czesci-mitsubishi-l200.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Używany samochód

Post autor: pyrtek »

Ja nie mam nic do używanych, ale muszą być kupione w pewnym miejscu. Np. MM cars w Katowicach ma dobrą ofertę miedzy innymi marek Opel Hyundai czy Suzuki.

ODPOWIEDZ