hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Używany samochód

Post autor: hadzik »

ja wychodzę z założenia, ze najbardziej opłaca się kupować właśnie używane samochody osobowe. Ja sama rozglądam się aktualnie za nowym autem i ofert szukam póki co na serwisie ogłoszeniowym POKATO. warto zajrzeć, znajdziecie tu mnóstwo fajnych ogłoszeń, z bezpośrednim namiarem na sprzedających.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Używany samochód

Post autor: czoko752 »

Co do aut używanych to ja tylko takie kupuję bo według mnie nie warto nowych brać. A polisę to tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ polecam wam brać bo niższej składki nie znajdziecie, do tego mają konkurencyjne warunki na pewno.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Używany samochód

Post autor: zuzula12 »

"Zastanawiam się nad zakupem samochodu, czy jest sens brać pod uwagę zakup samochodu prosto z salonu?



kredyt hipoteczny
"

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Używany samochód

Post autor: Bigi12 »

Nowy samochód to duża utrata wartości i to praktycznie po wyjeździe z salonu więc ja od lata stawiam na auta używane. Nawet części zamienne kupuję używane dzięki portalowi OVOKO. Niezależnie czy to mercedes czy fiat części używane z ich oferty znajdą zastosowanie do każdej marki. Wejdź i przejrzyj jak olbrzymi części mają.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Używany samochód

Post autor: destruction »

Zawsze kupuję używane auta, bo podobają mi się starsze modele. W przypadku takich aut cena OC jest znacznie wyższa, bo auta są wiekowe i na dodatek lubię duże silniki. Na stronie dzienmezczyzny/pl/jaki-wplyw-na-cene-ubezpieczenia-oc-ma-pojemnosc-silnika/ przeczytałam, że pojemność silnika ma spory wpływ na cenę ubezpieczenia i przy następnym aucie wybiorę coś mniejszego.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Używany samochód

Post autor: milka »

Warto sprawdzić ile kosztuja usługi blacharsko-lakiernicze. Tutaj stowarzyszenie-synergia/pl/ile-kosztuja-uslugi-blacharsko-lakiernicze/ znajdziesz artykuł na ten temat. Ostatnio ceny idą w górę i każdy powinien się orientowac jak to wygląda. My mamy zamiar usunąć zarysowania z auta.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Używany samochód

Post autor: piotrowska »

Nie sprawdzałam ile to kosztuje ale zawsze jeździłam na serwis do salonu Porsche Centrum Sopot, tam przy salonie mają bardzo dobry serwis tych samochodów i mechaników którzy znają je jak nikt inny, jak będę chciała nowe auto też śmiało mogę zostawić swój stary samochód w rozliczeniu

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Używany samochód

Post autor: czoko752 »

Osobiście jestem ogromnym fanem motoryzacji. Spędzam każdą wolną chwilę na przeglądaniu różnych ofert. Nie wiem jednak czy obecnie warto je przeglądać i czy warto cokolwiek kupowac. Jest tyle innych, ciekawszych możliwości. Na myśli mam chociażby skorzystanie z oferty najmu bądź leasingu. Ta firma: mauto/pl/ to oferuje. Czy kiedykolwiek o niej słyszeliście? Z tego co widzę, ma ugruntowaną pozycję na rynku, chętnie więc skorzystam z jej oferty, gdyż ceny również wydają się być w porządku.

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Używany samochód

Post autor: IgnacyK »

Kupujecie samochody używane bo jest taniej, wiadome, ale z drugiej strony trzeba dokładniej sprawdzić takie autko przed zakupem. Nie miałem ostatnio czasu na szukanie samochodu dla żony, to zgłosiłem się do autotesto. Nie żałuję, bo znaleźli dla mnie samochód w dobrej cenie, sprawdzili kompleksowo czy nie ma ukrytych wad i jeszcze przeprowadzili jazdę próbną :D idealne rozwiązanie dla zabieganych to zgłosić się do nich autotesto/pl/?utm_source=amp.&utm_medium=all&utm_campaign=autotesto

dzabor86
Posty: 25
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Używany samochód

Post autor: dzabor86 »

Używany samochód może też pochodzić z pewnego źródła. Nie musimy go kupować od przeciętnego handlarza, który często okazuje się nieuczciwym sprzedawcą i kombinuje tylko po to, aby wcisnąć nam dziadostwo. Dlatego ja kupuję tylko w pewnych miejscach i ostatnio skusiłem się na używane Volvo, a dorwałem go w salonie w Łodzi volvocarnova/pl/. Dealer ten zaoferował mi fajny egzemplarz z książką serwisową i historią tego auta. Dzięki temu wiem, że z autem nic nie było kombinowane, wszystko jest udokumentowane, a auto spisuje się na medal.

ODPOWIEDZ