sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Używany samochód

Post autor: sokol »

Szukam dla siebie odpowiedniego samochodu i nie mam pojęcia, co najlepiej wybrać. Rozważam taką opcję jak na przykład salon kia lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o samochodach tej marki.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Używany samochód

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto też dobrać odpowiednie ubezpieczenie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam TUZ Ubezpieczenia. Dla mnie oferta tutaj jest jednak najkorzystniejsza, więc warto tutaj zajrzeć

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Używany samochód

Post autor: dolores »

Taki samochód koniecznie trzeba dokładnie sprawdzić przed zakupem. Ja zostawiłam to specjalistom, czyli rajdjesieni/pl/ :) Przeprowadzili szczegółowe oględziny samochodu, który chciałam kupić. I całe szczęście, bo okazało się, że samochód ma dużo ukrytych wad.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Używany samochód

Post autor: mojra »

Kupując używany samochód musicie liczyć się z częstymi naprawami. Dlatego w zanadrzu warto mieć namiar na wypożyczalnię samochodów. Z tego co słyszałam, to wielu kierowców chwali sobie Comfortcar - wypożyczalnia samochodów Poznań Możliwe, ze i was zainteresuje ta oferta.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Używany samochód

Post autor: czoko752 »

To w takim razie może samochód poleasingowy? Taka opcja, jak mAuto powstało, by ułatwić np. przedsiębiorcom dostęp do świetnych techniczne samochodów, w dobrych warunkach. Polecam zajrzeć sobie na stronę mauto/pl/samochody-poleasingowe po konkretne szczegóły, bo tam od razu możecie zerknąć sobie na całą dostępną ofertę. Nie ukrywam, że również w planach mam zakup takiego samochodu, ale wiem, że całą decyzję trzeba dobrze przemyśleć, aby wybrać jak najlepszy samochód, więc skorzystajcie sobie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Używany samochód

Post autor: firanka »

Każdy samochód można doprowadzić do idealnego stanu, trzeba tylko chcieć :) Zresztą w sieci można znaleźć wiele cennych wskazówek jak przygotować samochód na wiosnę które śmiało można stosować na co dzień.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Używany samochód

Post autor: zuzula12 »

Z pewnością znajdą się tutaj osoby zainteresowane tematem zakupu samochodu. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem samochodu lub motocykla, to polecam Wam sprawdzić oferte nowoczesnego salonu samochodowego marki Honda - hondaplaza/pl/pl/samochody.html .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Używany samochód

Post autor: milka »

Zaopatrz się też w dodatki do silnika jeśli zależy ci na długiej żywotności silnika w samochodzie. Ja właśnie myślę nad zamówieniem tych dodatków. W zeszłym roku padł nam silnik w aucie. Niedawno kupiliśmy nowe i nie chciałabym żeby sytuacja się powtórzyła.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Remontowa »

Warto mieć na uwadze, że jeśli samochód ulegnie awarii i nie da się go naprawić to można go oddać na skup aut oświęcim, gdzie skupują samochody wszystkich marek i w każdym stanie. W skupie szybko robią wycenę, płaca gotówką i odbierają auto z miejsca postoju. Myślę, że sprzedaż auta, którego nie da się już używać na złom to najlepsze rozwiązanie. Zawsze można odzyskac trochę pieniędzy.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Używany samochód

Post autor: grażynka011 »

Sama mam w planach kupić dobry samochód, ponieważ nie tak dawno robiłam prawo jazdy w autodrive/com/pl/ . Dla mnie wybór tej szkoły okazał się strzałem w dziesiątkę, dodatkowo instruktorzy skutecznie uczą

ODPOWIEDZ