matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: matys »

Mi to kompletnie nic nie pasuje, dlatego wydaje mi się, że czas najwyższy schować moje biedne włosy pod peruką. Nie mówię, że to jedyny sposób na ładną fryzurę, ale w moim przypadku najlepszy i najprostszy. Dlatego myślę, że będę właśnie czegoś takiego poszukiwać. I tu perukaradom/pl mam sporo ofert, bardzo ładnych.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: czoko752 »

Jeśli coś niepokojącego dzieje się z włosami, to przede wszystkim należy zrobić podstawowe badania, bo wiele chorób objawia się pogorszeniem stanu włosów. Natomiast, jeśli włosy są zniszczone działaniem czynników zewnętrznych, to polecam regularne wizyty u fryzjera: podcinanie i korzystanie z zabiegów odbudowujących strukturę włosa. Bardzo dobrym salonem fryzjerskim, który ma filie w większości dużych miast w Polsce jest Jean Louis David. Można zarezerwować wizytę poprzez aplikację apps.apple/com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: dolores »

Warto określić porowatość Waszych włosów, dzięki temu będzie łatwo dobrać odpowiednią do nich pielęgnację. Ja mam włosy średnio porowate i bardzo dużo o ich właściwej pielęgnacji dowiedziałam się na flyandmore/pl/jak-dbac-o-wlosy-srednioporowate/ :) Jeśli macie taką porowatość to warto zajrzeć i dowiedzieć się więcej

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu fryzjerskiego, to osobiście mogę Wam polecić usługi, z których sam od wielu miesięcy korzystam - metamorfoza/com/pl/ . W ofercie ich usług znajdziecie najróżniejsze zabiegi związane z włosami, wykonane za pomoca najnowocześniejszego sprzętu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: milka »

Jeśli lubisz kombinować z wyglądem i chcesz np. szybko zmienić fryzurę to myślę, że peruka sprawdzi się najlepiej! Tutaj perukaradom/pl/gdzie-kupic-peruki/ znajdziesz wysokiej jakości peruki. Masz do wyboru włosy naturalne i syntetyczne.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: Kreśka »

Ale chodzi o kosmetyki? no to te trzeba przeciez dobrac do wlosow, do ich porowatosci. Najlepiej zrobic test i potem dobrac sobie zestaw od visplantis/pl/kategorie/marki/so-flow oni maja swietne te odzywki, wiele osob je chwali, ale dodatkowo maja tez szampony humektantowe - one pieknie nawilzaja ale bez pozostawiania wlosow tlustymi

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja od niedawna stosuję szampon hermzlabs/pl/products/healpsorin-szampon-500ml . Faktycznie bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, łagodzi również podrażnienia i co ważne dzięki niemu szybko odczułam ulgę

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: anya »

"Z tego co mi wiadomo, to swederm kosmetykiporządne oferuje.... Czy ktoś z was może z nich korzystał i napisze mi pełną opinię? Jak je oceniacie? Czy są warte zakupu? Tak pytam, ponieważ zainteresowało mnie masło do ciała oraz żel aloesowy - kusi mnie, aby je kupić..."

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: mojra »

Jeśli macie problem z cienkimi włosami, to absolutnie nie popełniajcie tych błędów: https://drogeria-uroda.pl/a/urlq,6-grze ... ich-wlosow Odkąd odpowiednio dbam o swoje włosy, to ich stan znacząco się poprawił.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: grażynka011 »

Sama chciałabym w końcu zadbać o kondycje swoich włosów. Mnie wiele osób polecało kolagen hydrolizowany , ponieważ posiada on dobre działanie i co ważne na efekty też nie trzeba zbyt długo czekać

ODPOWIEDZ