czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: czoko752 »

Mam włosy rozjaśniane i rozjaśniam je już od jakiegoś czasu. Wiadomo, że dobrze to nie działa na włosy, pomimo tego, że używa się obecnie różnych kuracji, które regenerują włosy. Przeszukałam bardzo dużo różnych informacji i podobno rewelacyjnie sprawdzają się produkty CicatriFios od Inoar. Mają odbudowywać włosy. Co sądzicie?

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie warto również poznać informacje takie jak kolagen jak stosować . Sama myślę o tym by kupić ten kolagen, ponieważ słyszałam, że posiada on świetne rozwiązanie i przede wszystkim efekty są naprawdę zadowalające

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: Bakeneko »

Ja za to szukam czegoś do przesuszonej skóry głowy, drogeryjne kosmetyki mnie podrażniają. Myślałam o produktach od Hermz, mają szampony odżywki i linię do wypadających włosów także coś dla mnie!

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: Dżonko »

Ja mam ostatnio problem z włosami, strasznie zaczęły mi wypadać, myślę czy trycholog warszawa nfz uda mi się znaleźć termin jakiś w miarę. Chcę na fundusz, bo prywatnie mi szkoda kasy, skoro się te składki wysokie przecież opłaca. Może lekarz znajdziecie przyczynę wypadnia włosów albo chociaż przepisze coś co to zahamuje.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić nowoczesne Centrum Medyczne FMC w Łodzi - https://www.rezonanslodz.pl/ . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim warto też jednak wiedzieć co na wypadanie włosów u kobiet . Niedawno natrafiłam na stronę cmp.med.pl i powiem wam, że można tutaj dowiedzieć się na ten temat bardzo wielu ciekawostek, a wy co o tym sądzicie?

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: destruction »

Dawniej stosowałem odżywki, ale jak zacząłem łysieć, to niestety żadna już nie była w stanie pomóc. W Klinice https://hairclinic.com.pl/ wykonałem przeszczep włosów, bo stopień łysienia był u mnie zaawansowany i dzięki temu odzyskałem swoją dawną fryzurę. Łysienie w młodym wieku znacznie pogarsza pewność siebie, dlatego warto było wykonać ten zabieg.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: pyrtek »

jezeli chcesz miec piekne zadbane włosy to najwyzsza pora o nie zadbac ;) ja zaczelam stosowac kosmetyki z linii Hair Coach od Bielendy. moim faworytem jest wcierka i szampon ;)

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: grażynka011 »

Dobrym wyborem jest też https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 16de.bhtml . Ta suszarka nie tylko wyróżnia się praktycznym designem, ale także posiada zaawansowaną funkcję jonizacji, która sprawia, że po użyciu włosy stają się niezwykle gładkie i pełne blasku.

ODPOWIEDZ