pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Co polecacie na włosy?

Post autor: pyrtek »

Jakie środki na wzmocnienie włosów polecacie? stosujecie jakieś suplementy? co będzie ważny przy odbudowie włosów?

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: evie »

Taaak, ja stosuję, bo miałam dramat z wlosami, strasznie mi wypadały i ogólnie słabe były. Mam coś takiego vitapil/pl/ i różnica jest

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: zuzula12 »

"Ja teraz tez mam strasznie słabe włosy. Muszę właśnie coś z tym zrobić.



__________________________________

Klinika medycyny estetycznej wrocław
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: papilotka »

A słyszeliście może o takim zabiegu jak mikropigmentacja skóry głowy?? klinikasmp/pl/zabieg-smp/ tutaj coś takiego robią. Polega to na wprowadzeniu w warstwe skóry pigmentu, który przypomina dopiero co sciety włos. Jeśli ktoś ma problem z nadmiernym łysieniem albo przerzedzeniem włosów, to wydaje mi się, że jest to ciekawe i bardzo efektowne rozwiązanie. Głównie chodzi tutaj o mężczyzn.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: milena49 »

Moim zdaniem bardzo pomocne będą odpowiednio dobrane kosmetyki pielęgnacyjne. Wbrew pozorom taka codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Popatrz tu na przykład cocolita/pl/montibello . To profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów Montibello. Wybór jest szeroki także z pewnością znajdziesz kosmetyki odpowiednie dla siebie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: mojra »

A jakie macie włosy? Bo ja odkąd pamiętam, to zmagam się z łamliwością włosów. Musiałam wdrożyć odpowiednia pielęgnację, aby wzmocni włosy. Na stronie dezine/pl/ znajdziecie bardzo ciekawy i przydatny artykuł, z którego korzystałam.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: czoko752 »

Moim ostatnim odkryciem w pielęgnacji włosów jest peeling trychologiczny od eveline. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i unosi je od nasdy.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: dolores »

A jakie farby do włosów wybieracie ? Kupujecie je w drogerii czy zamawiacie online ? Ja zdecydowanie stawiam tutaj na dobrą jakość, zależy mi, żeby farba jak najlepiej pokryła odrosty i nie zniszczyła włosów. Fajne farby udało mi się znaleźć na byhealth/pl/produkty-do-koloryzacji testowałam już kilka i są naprawdę super :)

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: galaretek »

Jestem właścicielem salonu fryzjerskiego w moim mieście, dlatego dbam o jego odpowiednie wyposażenie i zaopatrzenie. Ostatnio kupiłem dobrej jakości rozjaśniacze do włosów, które klienci bardzo zachwalają. Były w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego uważam to za bardzo udany zakup.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Co polecacie na włosy?

Post autor: milena49 »

Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednie kosmetyki. Takie, które będą wysokiej jakości, bezpieczne i skuteczne. Sprawdź na przykład kosmetyki marki Kemon. Wiele osób chwali ich produkty. Specjalizują się w kosmetykach do włosów. Kupisz je tutaj bellita/pl/kemon . Jest spory wybór więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

ODPOWIEDZ