aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Ekspres do kawy

Post autor: aksamitna »

Hej. Szukacie może odpowiedniego ekspresu do kawy? Co myślicie o urządzeniu z młynkiem stalowym? Moim zdaniem zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jeśli chcielibyście takie urządzenie to możecie znaleźć je na swiatekspresow/pl/ekspresy- ... -stalowym/.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: firanka »

Wszystko zależy od tego jaką kawę lubimy pić. Ja to przeważnie sięgam po parzoną nescafe/com/pl/nasze-kawy/nescafe-gold-crema bo w pracy to raz dwa i już mam gorącą filiżankę na biurku. W takie pochmurne dni jak dziś to na jednej oczywiście się nie skończy ;)

Monika
Posty: 387
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Monika »

Kiedy już kupicie sobie Wasz wymarzony ekspres do kawy, przyjdzie pora na zakup odpowiedniej kawy. Polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej coteca/pl/57-kawa-ziarnista-1kg. Dowiecie się z niego na przykład czym kierować się przy wyborze takiej kawy i dlaczego dobrym wyborem będzie kawa ziarnista 1kg. Sądzę, że powinno Was to zainteresować ;)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: milka »

Ja kocham pic kawę. Codziennie rano do śniadania robię sobie kawkę, ale ostatnio kusi mnie młynek do kawy. Mam już dość gotowej, kawy sypanej. Na flyandmore/pl/mlynki-do-kawy/ znalazłam ciekawy artykuł o młynkach do kawy i chce w przyszłym tygodniu kupić odpowiedni młynek do naszego domu.

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ekspres do kawy

Post autor: mojra »

Trudno podjąć decyzję, bo teraz jest tak dużo modeli że głowa mała. Na całe szczęście jest portal expresdokawy/pl/ gdzie na temat eksperów jest sporo informacji a do tego rzetelne rankingi - sami sprawdźcie.

grażynka011
Posty: 1137
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: grażynka011 »

Jeśli planujecie kupić porządny ekspres do kawy to warto postawić na Breville. U nas spisał się świetnie, dodatkowo jest też solidny także jesteśmy zadowoleni z zakupu

AleksandraP
Posty: 132
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: AleksandraP »

A wiecie, że istnieje możliwość wypożyczenia ekspresu do kawy? Jest to ciekawa propozycja dla osób, które nie posiadają własnego a potrzebują np. przy okazji urządzania imprezy :) Tutaj można poznać szczegóły wypozyczalniaekspresow/pl/ile-kosztuje-dzierzawa-ekspresow-do-kawy/. Jak się okazuje wcale nie jest to drogie :)

ODPOWIEDZ