mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: mery »

Ogarnia ktoś ile tak naprawdę powinno się tej witaminy suplementować? Są różne suple w aptece z różnymi dawkami ale serio nie wiem jak jest dla mnie odpowiednia dawka, jak to sprawdzić w ogóle?

pyrtek
Posty: 352
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: pyrtek »

ja czytałam na ten temat mega ciekawy artykuł na chc/com/pl/zapotrzebowanie-na-witamine-d-prawidlowa-suplementacja/ - zajrzyj sobie koniecznie jak interesuje cię jak to wygląda od strony zapotrzebowania

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: zuzula12 »

"Z jakich suplementów i witamin korzystacie codziennie?



Mediceuticals Vitatin
"

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: milena49 »

Zapotrzebowanie na witaminy i minerały zależy od wielu czynników. Między innymi od wieku. Dlatego warto szukać preparatów, które dedykowane są konkretnym osobom. Popatrz tu evita.sklep/pl/pl/p/Mega-VitaMin-Witaminy-i-Mineraly-dla-Nastolatkow-120-tablets-Holland-Barrett/23116196. To zestaw witamin i minerałów dla nastolatków. Rozwijający się organizm ma szczególne potrzeby, a ten zestaw jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: Monika »

Moim zdaniem bardzo ważne jest to, aby dostarczać swoimi organizmowi odpowiedniej ilości witamin wraz z żywnością. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego tak ważne są witaminy z grupy B? Odpowiedź na to pytanie możecie znaleźć w artykule na stronie internetowej jawo2008/pl/blog/witaminy-z-grupy-b-dlaczego-sa-wazne.html. Polecam go sobie przeczytać :)

grażynka011
Posty: 1136
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Witamina - prawidłowa suplementacja?

Post autor: grażynka011 »

Według mnie witamina b6 ma naprawdę bardzo dobre działanie. Stosuję ją już od niedawna, ale efekty są już zauważalne także jestem zadowolona z zakupu

ODPOWIEDZ