evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Sprzątanie

Post autor: evie »

Każdy sobie ułatwia jak może.. ;) Ja tam sprzątać lubie i nawet prowadzę własną firmę sprzątającą :) Ostatnio odkryłam, że jest bardzo fajna i polecana chemia angielska hurtownia , także jeśli ktoś z was chciałby zamówić w większych ilościach, to na pewno warto zapoznać się z ich ofertą :)

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Mnie w sprzątaniu bardzo pomaga mop parowy z Ariete. Szczerze mówiąc okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu teraz sprzątanie trwa o wiele krócej także jestem zadowolona

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sprzątanie

Post autor: zuzula12 »

"U mnie w domu co sobota wielkie sprzątanie. U was podobnie? Czy macie inne zwyczaje?





______________________________

whisky na prezent
"

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: dolores »

Generalnie naprawdę lubię sprzątać, a zwłaszcza gdy włączę sobie do tego fajną muzykę :) Nienawidzę za to czyścić wykładziny. To jest chyba taka moja zmora. Ostatnio znalazłam firmę clis/pl która się tym zajmuje :) Dzięki temu udaje mi się zaoszczędzić czas, wysiłek i wiele nerwów. A sama wykładzina jest dokładnie wyczyszczona, sama na pewno nie zrobiłabym tego tak szczegółowo

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Sprzątanie

Post autor: mrozek »

Warto też rzucić okiem na profesjonalne sprzęty do sprzątania. Mam na myśli na przykład urządzenia firmy Karcher: erpixkarcher24/pl/116-ogrod . Jestem pewna, że przydadzą się nie tylko w profesjonalnej firmie sprzątającej.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam sklepinco/pl/ . Można tutaj kupić naprawdę porządne środki czystości w niewygórowanej cenie także warto na nie postawić

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: bonyard »

Są takie sytuacje gdzie ciężko będzie samodzielnie wysprzątać bez odpowiednich środków i sprzętów. Mam na myśli jakieś zaniedbane mieszkania czy piwnice. W takiej sytuacji lepiej zgłosić się do kastelnik/pl/oproznianie-mieszkan/ , ponieważ ta firma zna się na tym i oferuje profesjonalne usługi

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Warto też kupić porządnego mopa parowego z Ariete. U mnie sprawdził się super, ogólnie działa on bez żadnych problemów także jestem zadowolona

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Korzeń »

Odpowiednie sprzety są równie wazne jak dobór prawidłowych środków czyszczących. Myslę, że warto przyjrzeć się tej ofercie https://norenco.pl/dom-i-ogrod,134.html bo firma zajmuje się produkcją specjalistycznych środków sprzątających o różnym przeznaczeniu w tym również dedykowanych ośrodkom publicznym, gdzie konieczne jest trzymanie się standardów sanitarnych

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Mnie właśnie dużo osób polecało http://clis.pl/ . Podobno jest to dobra i sprawdzona pralnia dywanów, w której jednak usługi przeprowadzane są bardzo fachowo co jest również ważne

ODPOWIEDZ