Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Sprzątanie

Post autor: Bakeneko »

Bardzo nie lubię sprzątać, jednoczenie lubię mieć posprzątane ;) Myślałam nad firmą sprzątającą, ale to są dosyć spore koszty. W końcu zakupiłam robota sprzątającego roomba ;) Jest naprawdę znakomity :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: bonyard »

Firma sprzątająca będzie niezbędna jeśli będziemy chcieli zdezynfekować mieszkanie za pomocą ozonowania lub posprzątać po skutkach zalania bądź pożaru. Żadnymi domowymi sposobami sobie z tym nie poradzimy. Dlatego w takiej sytuacji z mojej strony polecam kontakt z firmą kastelnik/pl/ , która świadczy swoje usługi w Katowicach

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Dżonko »

Sprzątanie po remoncie to naprawde nie lada wyczyn więc w wielu przypadkach lepiej polegać na specjalistach jak np oni - magicclean/pl/sprzatanie-po-remontach-warszawa/ . Firma działa na terenie Warszawy. Zapoznajcie się z ich ofertą. Nie są drodzy, a wysprzątają Wam tak, że będzie błysk, a po remoncie to nie jest łatwe.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: milena49 »

Ja jestem zdania, że warto co jakiś czas skorzystać z profesjonalnych usług. Jest na przykład na rynku ta firma clearview/pl/ specjalizująca się w polerowaniu i naprawie szyb. Szyby tracą przejrzystość, a oni są w stanie szybko i bezproblemowo przywrócić im blask.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Musieliśmy znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się sprzątaniem po zgonie. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą sprzataniepozgonie/com/ , szczerze mówiąc firma bardzo profesjonalnie podeszła do całej sprawy, z dezynfekcją uporali się bardzo szybko

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: milka »

Ja nie przepadam za sprzątaniem ale z sprzetem z karcherstore.zasadaauto/pl/3-urzadzenia-domowe jakoś mi idzie. Wcześniej był duży problem z brudną kapapą, dywanem i ścianami przez psa. Dzięki odpowiednim sprzetom daje sie to wszystko raz dwa ogarnąć.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: martynika »

Hej, a czy zwracacie uwagę na skład produktów, których używacie w sprzątaniu ? Ja zawsze staram się wybierać te ekologiczne. Jest to dla mnie bardzo ważne. Wiem, że nie zawsze łatwo znaleźć takie rozwiązania stacjonarnie, dlatego zamawiam je online :) Wybieram naturalne produkty do domu w sklepie naszenaturalne/pl mają bardzo duży wybór, świetnych produktów

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: postzunia »

Jeżeli zastanawiacie się, do kogo moglibyście się zgłosić jeżeli chodzi o profesjonalne sprzątanie, to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj magicclean/pl/sprzatanie-po-budowach-warszawa/. Mają tam naprawdę bardzo ciekawe rozwiązania do zaproponowania, więc myślę że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: piotrowska »

Ja sama sprzątam, mam nieduże mieszkanie więc daję radę bez problemu, poza tym używam takich ekodrogeria/pl/eko-dom ekologicznych środków czystości co ułatwiają sprzątanie ale nie szkodzą dzieciom ani zwierzętom które przebywają w domu

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

W sprzątaniu bardzo pomaga mi mop parowy z Ariete. Jest wielkim ułatwieniem i przede wszystkim bardzo dobrze radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami

ODPOWIEDZ