dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Odkurzacz

Post autor: dolores »

Udało mi się kupić naprawdę rewelacyjny odkurzacz ;) Jest to irobot roomba combo - super pomocnik w domowych obowiązkach :) Poodkurza i umyje podłogę, a Wy możecie się zrelaksować :)

Dżonko
Posty: 402
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: Dżonko »

Zerknijcie sobie na odkurzacze tutaj - wdomu24/pl/47-roboty-2-w-1-odkurzajace-i-myjace . Moim zdaniem taki odkurzacz samojezdny to najlepsza z możliwych opcji. Po co się narabiać, jak dziś jest teraz taka technologia, która naprawdę ułatwia nam życie? Trzeba z tego korzystać i oszczędzać swoje siły :)

grażynka011
Posty: 1136
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja wybrałam Odkurzacz 2722 22V LITHIUM BLU z Ariete i powiem wam, że sprawdził się super. Jest bardzo solidny i przede wszystkim dokładnie odkurza co jest ważne

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: piotrowska »

A czy wiecie jak dbać o odkurzacz żeby posłużył długie lata? Jeśli nie to tu ppr/pl/wiadomosci/jak-dbac-o-odkurzacz-by-posluzyl-na-lata-podpowiadamy-01 trafiłam na bardzo ciekawe porady na ten temat, myślę że warto je znać jeśli chcecie dłużej użytkować taki sprzęt

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: sokol »

Warto sobie życie ułatwiać - i jeśli chodzi o sprzątanie domu to zakupić sobie profesjonalne sprzęty i preparaty ułatwiające tę czynność. Myślę, że znajdziesz je w tym sklepie internetowym erpixkarcher24/pl/79-profesjonalne .

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: Korzeń »

Bez tego się nie obejdzie. Ale ja bym akurat nie kupowała w jakichkolwiek punktach sprzedazowych tylko rzeczywiscie w takich miejscach, gdzie jakość jest dobra. Najlepiej u samego producenta jak ten https://norenco.pl/dom-i-ogrod,134.html wówczas ma się pewność że rzeczywiscie sprzedaje to co deklaruje na etykietach produktów

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Odkurzacz

Post autor: czoko752 »

Ja obecnie zastanawiam się nad zainwestowaniem w odkurzacz piorący. Wydaje mi się, że będzie to dla mnie właściwa propozycja i na pewno będą mogła lepiej zadbać o czystość w swoim domu oraz samochodzie. Na stronie https://urzadzeniamyjace.pl/odkurzacze/ ... e-piorace/ można sprawdzić naprawdę bogatą ofertę właśnie takich odkurzaczy.

ODPOWIEDZ