Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Dobry sklep hydrauliczny

Post autor: galaretek »

Czy korzystał ktoś z was może z sklepu hydraulicznego? Szukam czegoś dobrego i sprawdzonego, więc jeśli macie jakieś propozycje to chętnie na nie zerknę. Dzisiaj wpadłem jedynie na taką stronę https://kociolcenowy.pl/ . Z tego co widzę to mają oni dość szeroką ofertę, więc raczej znajdę coś dla siebie. Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Dobry sklep hydrauliczny

Post autor: bajobaj »

Na pewno sklep hydrauliczny Watermark ma sporo urządzeń i elementów uzupełniających do instalacji wodnych. Można na przykład powiedzieć, że posiadają najróżniejsze Jaka pompa do studni kręgowej? Macie o tym jakieś informacje? Bo jak mam trafić na coś, co po prostu mi się nie sprawdzi, albo wyleci po chwili, to wolę dopłacić.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dobry sklep hydrauliczny

Post autor: Monika »

Ja polecam zajrzeć również do hurtowni instalacyjnej proterm.sklep/pl/kolnierze-szyjkowe,c756,pl.html. Jak widać znajdziecie tam nawet takie elementy jak kołnierz szyjkowy itp. Asortyment jest bardzo szeroki, a ceny niewygórowane, więc warto się rozejrzeć ;)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dobry sklep hydrauliczny

Post autor: bebefa »

Jak to mówią, ile osób, tyle opinii, ale wydaje mi się, że dobrym sklepem hydraulicznym jest właśnie Termnova termnova/pl/pl/p/Waz-stalowy-do-wody-System-KES-TAK/49 . Znajdziecie tutaj wszystkie elementy przyłączeniowe, niezależnie od tego, czego w danym momencie potrzebujecie. To wygodne i komfortowe.

ODPOWIEDZ