Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Bakeneko »

Niedawno znalazłam świetną firmę, która zajmuje się praniem dywanów i tapicerek, jest to clis/pl/ Mogę ich polecić w stu procentach, zawsze wykonują pracę profesjonalnie i jestem bardzo zadowolona.

Dżonko
Posty: 402
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Dżonko »

W stolicy gdybyście szukali firmy od prania dywanów i czyszczenia tapicerek to podrzucam Wam namiary na nich - exclean/pl/cennik/ . Zapoznajcie się z ich ofertą. Ceny mają umiarkowane, a nawet niskie, więc tym bardziej warto skorzystać z ich usług. Wyczyszczą Wasze dywany i meble tapicerowane tak, że będą wyglądały jak nowe.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej firmy Wy korzystaliście w przypadku prania dywanów i tapicerki? W moim przypadku skorzystałem z usług firmy, która polecił mi znajomy i która wykonała dla mnie czyszczenie tapicerki wawer w bardzo atrakcyjnej cenie.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o czyszczenie mebli tapicerowanych to mogę polecić firmę z warszawy, naprawdę jestem zadowolona z ich usług. Udało się usunąć plamy, które myślałam, że nigdy nie zejdą. W dodatku tapicerki, jak i dywany zostały odświeżone i ładnie pachną

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: martynika »

Od jakiegoś czasu w kwestii prania dywanów i tapicerki korzystam z usług firmy Clis :) Naprawdę są świetni, wszystko dokładnie wyprane, pachnące i jak nowe.

grażynka011
Posty: 1132
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepiej jest jednak wybrać clis/pl/ . Wiele razy korzystałam z usług tej firmy także jestem bardzo zadowolona. Usługi świadczone sa na wysokim poziomie

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: mojra »

Najlepiej postawić na sprawdzoną i doświadczoną firmę. Ze swojej strony polecić mogę pranie w Mińsku Mazowieckim Nie tak dawno, sama korzystalam z ich oferty i się nie zawiodłam. Nie dziwię się, że ta firma ma tak dobre opine.

pyrtek
Posty: 352
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: pyrtek »

Majac dobry srodek do prania jak np https://norenco.pl/49,silnie-odtluszcza ... ra-5l.html wcale te zadanie nie jest takie trudne :) Mozna go uzyc w formie piany i bez problemu taki dywan doprowadzic do czystosci :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pranie dywanów i tapicerki

Post autor: Bakeneko »

Jakie są główne techniki i metody, których firma http://clis.pl używa do prania tapicerki i dywanów, i jakie są ich zalety w porównaniu do innych dostępnych na rynku?

ODPOWIEDZ