zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Fotowoltaika Kraków

Post autor: zuzula12 »

Jakis czas temu zdecydowałem się na inwestycje w panele fotowoltaiczne, dlatego skorzystałem z usług fotowoltaika Kraków i jestem bardzo zadowolony. Wykonali wszelkie pomiary, zaprojektowali całą instalacją oraz zajęli się montażem panele fotowoltaicznych na moim dachu.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Fotowoltaika Kraków

Post autor: pyrtek »

U nas firma passive-instal/pl/ montowala panele. Bardzo profesjonalne podejscie! juz od ustalania oferty wszystko szlo jak nalezy, pomocna obsluga, chetna do doradzenia, ekspercko przeprowadzona instalacja, a dodatkowo dokladne wyjasnienia na kazdym etapie! czlowiek dokladnie wiedzial co i jak bo wszystko mu zostalo wyjasnione

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Fotowoltaika Kraków

Post autor: Dżonko »

Pozwolę sobie zostawić link do tej strony - ekofachowcy/pl/ . Zapoznajcie się z nią, znajdziecie tam rankingi firm jak i samych paneli fotowoltaicznych oraz szereg informacji na temat paneli jak i innych rozwiązań OZE. Trzeba mieć też na uwadze że od tego roku zachodzą zmiany w przepisach więc warto się z nimi zapoznać.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Fotowoltaika Kraków

Post autor: piotrowska »

Ja dostałam namiary na tą polenergia-pv/pl/ firmę z polecenia więc miałam pewność że instalacja przez nich założona będzie działać bez zarzutu i będzie nowoczesna, panowie zrobili nawet audyt pomontażowy żeby się upewnić że wszystko działa jak należy

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Fotowoltaika Kraków

Post autor: mojra »

Bardzo fajne informacje o fotowoltaice znajdziecie na tej stronie passive-instal/pl/fotowoltaika/dla-domu/ Warto je przeczytać jeśli ktoś się zdecydował na takie rozwiązanie. Ja będę zlecać tej firmie projekt i instalację. Nawet nie szukam innych fachowców, bo właśnie oni zostali mi poleceni.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Fotowoltaika Kraków

Post autor: RobertOsm »

Ja polecam firmę wasta/com/pl/fotowoltaika/. Montowali u mnie panele fotowoltaiczne i wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Bardzo solidna i terminowa firma ;)

ODPOWIEDZ