grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

inwestycja

Post autor: grażynka011 »

Witam. Jakiś czas temu założyłam konto w XTB. Wybór okazał się zdecydowanie najlepszy, jest tutaj sporo możliwości co do inwestycji

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: inwestycja

Post autor: bebefa »

W sumie sama nie wiem. Wstępnie chcę patrzeć na takie generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/szukam-alternatywy-dla-lokat-bankowych oferty lokat bankowych, a dalej? No, sama nie wiem, co z tego wyniknie. Bardzo mi zależy na tym, żeby jednak w dużej mierze zarobić, ale i w razie czego też dużo nie stracić.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: inwestycja

Post autor: pyrtek »

A moze warto byloby zainwestowac w nieruchomosci i zdywersyfikowac kapital? ja teraz rozwazam inwestycje w projekt deweloperski w Lodzi od novafinances/pl/ - dobra oferta i pewne zyski to cos co lubie

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: inwestycja

Post autor: destruction »

Udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy, dlatego chciałbym je w coś zainwestować, aby nie stały bezczynnie na moim koncie bankowym. Znalazłem ostatnio stronę futurecapital/pl/, na której mogę udzielać pożyczek społecznościowych dla firm, które aktualnie potrzebują gotówki. Jest to doskonały sposób na powiększanie swojego kapitału - czy ktoś z was już próbował?

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: inwestycja

Post autor: matys »

Właściwie to ja nie wiem, w co zainwestować moje 50 000 złotych. Chcę czegoś, co daje gwarancję zwrotu chociażby, jeśli nie zysku. Wstępnie spojrzałam sobie na przykład na takie praktycznieopieniadzach/pl/grupowe-inwestowanie-w-nieruchomosci-od-czego-zaczac/ nieruchomości. W tym poradniku mam napisane jak zacząć grupowo inwestować. To dla mnie ciekawe, ale się boję. Wiecie coś jeszcze o tym?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: inwestycja

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o mnie to chciałabym wam polecić agencja nieruchomości kraków to oni wam pomogą znaleźć idealną nieruchomość. Sprawdźcie na całą ich ofertę i kontaktujcie się bo nimi możecie sporo zaoszczędzić.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: inwestycja

Post autor: bebefa »

Prowadzę jakieś tam finansowe działania by powiększyć majątek, ale wychodzi mi to średnio. Prawdę mówiąc niewiele się na tym znam i dlatego nie wiem nawet jak powinno wyglądać obliczenie lokaty. Słaby ze mnie inwestor, ale z biznesem sobie ogólnie radzę, dzięki Bogu.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: inwestycja

Post autor: Bakeneko »

W obecnych czasach jest tak wiele opcji inwestowania, że nie wiadomo co wybrać ;) Ja nie mogłam zdecydować się czy inwestować w akcje czy fundusz inwestycyjny :) Aplikacja wealthseed.eu/ daje mi dostęp do wielu możliwości inwestycji. Wszystko łatwo, sprawnie i szybko :)

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: inwestycja

Post autor: Safira »

Warto też pomyśleć o swojej przyszłej emeryturze, dzięki oszczędzaniu w ppk, możemy mieć zdecydowanie więcej pieniędzy. Ja na przykład odłożyłam 2000 z a mam prawie 4000. Więc to jest opłacalne, już po dwóch latach odkładania w tym programie dużo zyskałam. Więc to dobra inwestycja.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: inwestycja

Post autor: czoko752 »

Jeśli planujesz inwestycję w swoją działalność gospodarczą bo chcesz ją rozbudować to doskonale, możesz skorzystać z oferty firmy metropolis/pl/dzialki-inwestycyjne-ruda-slaska/ która oferuje m.in. działki w Rudzie Śląskiej i innych miastach. Korzystanie z pomocy takiej firmy jest bardzo dużą zaletą, bo zyskujemy merytoryczne wsparcie. Co przy planowaniu inwestycji i szukaniu odpowiedniej dla niej lokalizacji jest naprawdę dużym plusem. Fajnie, że firma może pomóc znaleźć optymalną lokalizację, a dzięki wiedzy i doświadczeniu pomoże też z formalnościami.

ODPOWIEDZ