wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: inwestycja

Post autor: wąż »

Warto miec zawsze coś na czarną godzine :) Wiecie na czym polega fundusz inwestycyjny otwarty ? Warto poznać więcej informacji na ten temat

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: inwestycja

Post autor: grażynka011 »

Według mnie świetnym rozwiązaniem będzie wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ . Platforma jest całkowicie bezpieczna, jest tutaj wiele możliwości co do inwestycji, więc jestem pewna, że inwestycja tutaj dla was również będzie bardzo udana

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: inwestycja

Post autor: czoko752 »

Jeśli chcecie zainwestować w nieruchomość, to myślę, że taka osoba, jak agent nieruchomości poznań będzie niezbędna, ponieważ osoby pracujące z nieruchomościami na co dzień, na pewno będą lepiej wiedziały, jakie propozycje nam przedstawić. Gdybyście szukali odpowiedniej pomocy, to myślę, że oferta evertis/pl/posrednictwo/ będzie odpowiednia.

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: inwestycja

Post autor: piotrowska »

Zdecydowanie fundusze to jest dobry pomysł ale myślę że dla kogoś kto nie ma pieniędzy i nie ma odpowiedniej wiedzy lepsze będzie jednak ppk, poza tym teraz łatwo można sobie tu mojeppk/pl/serwis podejrzeć co się dzieje ze składkami i jak tam przybywa pieniędzy

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: inwestycja

Post autor: wloczykijka »

Również zastanawiałem się w co zainwestować moje oszczędności i z żoną podjęliśmy decyzję o zakupie nieruchomości Chorwacja. Szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy spędzać nasze urlopy, a Chorwacja to ciepły kraj posiadający wiele możliwości aktywnego wypoczynku. W znalezieniu nieruchomości pomógł nam pośrednik, dlatego transakcja została przeprowadzona w błyskawicznym tempie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: inwestycja

Post autor: milka »

Ja jestem zdania, że nieruchomości to rewelacyjna inwestycja nawet w dzisiejszych czasach. Dlatego jesli masz możliwość zainwestuj np. w apartamenty z dreamapart/pl/bielsko-biala Lokalizacja jest świetna, na pewno nigdy nie zabraknie chętnych na wynajem.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: inwestycja

Post autor: bajobaj »

W sumie ja się na tym za bardzo nie znam, ale jeśli mam coś powiedzieć fajnego, to na pewno to, że dobrym rozwiązaniem będzie coś takiego jak venture capital fundusz inwestycyjny. Mam sporo do zrobienia, ale jeśli mam już powiedzieć coś o inwestowaniu, to tylko to, że to się sprawdza, I tyle.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: inwestycja

Post autor: Elka »

Każda inwestycja musi być przemyślana, żeby przynosiła zyski. Dlatego warto zwrócić się do marshallre/pl/ . Oni zajmują się apartamentami inwestycyjnymi. Najpierw pomogą uzyskać kredyt, później pomogą przy wyborze lokalu, mogą go też zaaranżować. Jeśli nie wiecie, jak obsługiwać kwestie wynajmu, to oni też mogą to zrobić za nas.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: inwestycja

Post autor: grażynka011 »

Od siebie mogę polecić wam wealthseed.eu/ . Dla mnie jest to najlepsza aplikacja jeśli chodzi o inwestycję, dodatkowo posiada sporo możliwości co jest też wielkim plusem

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: inwestycja

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was obecnie warto inwestować w nieruchomości?



laweta Trójmiasto
"

ODPOWIEDZ