firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: firanka »

Trzeba to na pewno robić z głową. Ale oprócz diety i treningów warto zadbać o skórę, żeby nie obwisała i była jędrna. Dlatego ja poszłam w zabiegi z endermologii novoderm/pl/endermologia-lpg-alliance/ i muszę przyznać, że naprawdę ona działa.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: zuzula12 »

"Moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia dieta oraz regularne ćwiczenia na siłowni.



Drewniane podkładki
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: erica »

A zamiast tak się męczyć i kombinować z różnymi dietami, nie lepiej byłoby postawić na dietę pudełkowa fitkalorie/pl/ ? Co wy na to? Według mnie tak... Zawsze człowiek ma tą pewność, że będzie jadł zdrowe posiłki i zgodne z zapotrzebowanie organizmu. W ogóle fajne jest to, że dieta pudełkowa jest elastyczna i można ją łatwo dopasować do siebie.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz się odchudzać to trzeba wykorzystać możliwości jakie daje internet. Przykładowo odwiedź stronę domowecwiczenia/pl/ gdzie masz nie tylko porady dotyczące diety ale także ćwiczeń jakie należy robić. Ponadto jest tam cała seria artykułów o zdrowym życiu i jego wdrażaniu. Na pewno z ich pomocą schudniesz i zyskasz formę.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: milka »

Myślę, że warto rozważyć dietę pudełkową. Ja jestem na diecie z primate.diet/malpie-miasta/koszalin i powiem szczerze, że jestem mega zadowolona. Jest bardzo smacznie, nie chodze głodna i nie ciągnie mnie do słodyczy. Zaczęłam nawet ćwiczyć i powoli widzę efekty.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: bonyard »

Najlepszą metodą na odchudzanie są ćwiczenia. Sama o kilku dobrym miesięcy intensywnie ćwiczę i staram się utrzymać cały czas prawidłową sylwetkę ciała. Dzięki temu że sprzęt mam w domu ze sklepu marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html jest to o wiele łatwiejsze gdyż ćwiczę kiedy chce i jak chce

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: mojra »

Słuchajcie, a nie myśleliście o tym aby przejść na dietę pudełkową? Ja bardzo sobie cenię bodychief/pl/dieta-pudelkowa/kostrzyn bo to właśnie dzięki nim, wróciłam do swojej upragionej wagi. Dodatkowo jem naprawdę smacznie i różnorodnie. W domu niestety nie miałam czasu na gotowanie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: dolores »

Przede wszystkim należy unikać głodówek i wszystkich cudownych diet ;) Myślę, że warto wybrać catering dietetyczny wysmakowani.waw/pl/catering-dietetyczny-otwock/ :) Jadłospis będzie dopasowany indywidualnie do Was, ale skonstruowany w taki sposób, żeby niczego nie zabrakło :) Poza tym posiłki są po prostu przepyszne. Jest to super rozwiązanie zwłaszcza gdy nie macie czasu na gotowanie albo nie bardzo wiecie w jaki sposób ułożyć sobie zbilansowaną dietę

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: pkonfederak55 »

A ja niestety nie mam czasu na siłkę i dlatego, aby wyrzeźbić sobie sylwetkę i zbudować mięśnie chodzę na zabiegi do Bieńkowscy Clinic bienkowscyclinic/pl/zabiegi/tru-sculpt-flex/ i jestem mega zadowolona z efektów. W skrócie mówiąc 45 minut jednego zabiegu to jeden miesiąc na siłowni intensywnego treningu, więc nic dodać nic ująć.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak sie odchudzac?

Post autor: mojra »

Jedyna słuszna odpowiedź, to: odchudzać się zdrowo. Jest to możliwe z pomocą dietetyka. Jeśli jesteście z Wrocławia bądź okolic, to polecam umówić się na wizytę do: https://sportsmedic.pl/dietetyk-wroclaw/ Jestem przekonana, że wyjdzie wam to na dobre.

ODPOWIEDZ