Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Organizacja imprezy firmowej

Post autor: wloczykijka »

Zastanawiam się ostatnio sporo nad przeprowadzeniem imprezy firmowej dla swoich pracowników. Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować grę miejską. Znacie może jakieś sprawdzone firmy, które pomagają w takich przedsięwzięciach? Do tej pory trafiłem w sieci na https://cityexploring.pl/gry-miejskie-c ... dziedzice/ . Będą oni odpowiednim wyborem?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: papilotka »

Super sa takie imprezki firmowe :) Zawsze mozna się bardziej zintegrowac, spedzic troche czasu nie na pracy :) karczmakujawska/pl/ my tutaj w karczmie mielismy takie spotkanie pracownicze wlasnie, bardzo udane zreszta. Duzo pysznego jedzenia, mila, usmiechnieta obsluga. Czego chciec wiecej

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: piotrowska »

Jeśli chcesz coś nietypowego to zorganizuj imprezę firmową w ramach takich warsztatów cookup/pl/k/warsztaty/ kulinarnych. To super sprawa, świetna zabawa, można też się wiele nauczyć na temat danej kuchni

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: bajobaj »

W sumie ja się nad tym zastanawiam i mam nadzieję, że to wszystko się uda i że będziemy mogli się zdecydować na porządne przygotowanie fajnego rozwiązania i że uda nam się to jakoś rozwiązać. I sprawdzam na przykład te integralpoland/com/ firmę, bo wiem, że strefa VIP mi się jako tako przyda. I mam nadzieję, że uda nam się to wszystko zrobić dobrze.

ODPOWIEDZ