deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Śląsk - jaką firmę polecacie? Planuję sprzedaż lokalu i chciałabym oszacować jego wartość.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: pyrtek »

No to trzeba znalezc faktycznie dobrego specjaliste, by nie stracic na nieruchomosci. Ja dlatego wybieram inwestycje w projekty deweloperskie novafinances/pl/ - duzo wygodniejsza opcja, bo znam rentownosc projektu, a zarzadzaniem nieruchomosciami zajmuje sie deweloper

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: mojra »

Wycena nieruchomości to żaden problem, kiedy jest się agentem nieruchomości. Jeśli zastanawiacie się o wykonywaniu tego zawodu, to na stronie kursynieruchomosci/pl/agent-nieruchomosci-czy-warto/ znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Bigi12 »

Jak interesują cię nieruchomości to przed zakupem pamiętaj o tym aby wykonać badanie stanu technicznego. Polecam tą firmę mpexpertbud/pl/oferta/ bo zna się na tym i rzetelnie wykona przegląd. Jak będziesz znać faktyczny stan budynku wtedy możesz myśleć o zakupie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: grażynka011 »

Z tego co widziałam to jednak dosyć korzystną ofertę posiada https://robtomspzoo.com/ . Ogólnie firma zajmuje się wyceną jak i skupem nieruchomości, dodatkowo bardzo angażują się oni do spraw klientów co jest również ważne

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: czoko752 »

Szukacie pomocy w kwestii najlepszych nieruchomości? Chcecie znaleźć coś, co spełni Wasze oczekiwania? Jeśli tak, to agencja nieruchomości Kraków ze wszystkim Wam pomoże. Niezależnie od tego, czy chcecie sprzedać nieruchomość, kupić czy wynająć. Zajmują się wszystkimi transakcjami i obsługują różnego rodzaju nieruchomości. Sprawdźcie taką pomoc.

ODPOWIEDZ