Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: Luza »

Fajnym prezentem może być saperka. Nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i bardzo funkcjonalna. Są na rynku modele jak np. ten hobby4men/com/saperka-schrade-telescoping-folding-shovel-schsh1.html - wygodny, praktyczny, składany. Przyda się nie tylko w ogrodzie czy garażu, ale też w samochodzie.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: pośrednik »

Ja dla mojego taty wybrałem takie okulary przeciwsłoneczne eyewear24.net/product-pol-56299-Okulary-Przeciwsloneczne-Alain-Mikli-A0-5065-N-861-SUN-001-2.html Okulary znanej marki na naszym rynku. Tata lubi modne rozwiązania. Myślę że te okulary będą dla niego dobrym prezentem.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: budowlaniecja »

My kiedyś się umówiliśmy że tylko na święta Bożego Nardoszenia robimy droższe prezenty. A na takie święto jak Dzień Ojca kupujemu prezenty które śwaiadczą o naszej pamięci. Dlatego ja wybieram tę ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Bombonierka-Rabitos-Royale-Figi-w-czekoladzie-142g/6514 Elegancka bombonierka w której znajdują się śliwki w czkoladzie. Myślę że tata będzie zadowolony.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że idealnym prezentem dla taty było by coś z galanterii skórzanej, która będzie prezentem na wiele lat. Na stronie adam-baron/pl/dla-niego/listonoszki możecie poznać ofertę marki ADAM BARON, która posiada między innymi listonoszki. Cechuje je minimalistyczny styl i wysoki poziom elegancji. Oprócz głównej komory, posiadają wewnętrzną kieszeń na smartfon, oraz zewnętrzną zamykaną na srebrny suwak, więc jest bardzo funkcjonalna.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was zegarek to dobry pomysł na prezent dla taty?



kredyt dla firm kraków
"

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: sokol »

Prezent nie zawsze musi być czymś materialnym. Świetnym pomysłem na prezent dla fana motoryzacji będzie z pewnością przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym. Warto rzucić okiem na tor wyścigowy Warszawa Słomczyn: devil-cars/pl/tor/warszawa-slomczyn . Mojemu mężowi na pewno spodobałby się taki prezent.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: mrozek »

Uważam, że zegarek to ponadczasowy gadżet. Dlatego jeśli chodzi o prezent to na Twoim miejscu rzuciłabym okiem na zegarki breitling: wsliwinski/pl/pl/k/zegarki-breitling . Myślę, że spodoba się właśnie taki prezent.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: erica »

Mój tata ma sporo lat, jest praktycznie zaawansowanym seniorem, dlatego szukając prezentu patrzyłam na coś co może się mu przydać. Na coś, co przykładowo może usprawnić jego codzienne funkcjonowanie i powiem wam, że tutaj lumen/pl/ znalazłam fajne artykuły, takie jak lupy elektroniczne itd.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: milena49 »

A może coś naprawdę męskiego? Coś takiego jak tu hobby4men/com/maska-przeciwgazowa-maskpol-mt-213-2-cl2-mt-0213.html - maska gazowa. Wiele zastosowań, także bardziej profesjonalnych. Świetnie wygląda i ma zdecydowanie męski charakter. Może się spodoba.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: Mniejsza1999 »

"My kupiliśmy tacie zegarek z drewna

Jest bardzo zadowolony

Zamawialismy tutaj - woodenflow/com/product-category/drewniane-zegarki/
"

ODPOWIEDZ