bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

Prezent dla taty

Post autor: bobBudowniczy »

Jak myślicie jaki prezent będzie najlepszy dla Ojca?

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: postzunia »

Ja dla swojego taty znalazłam na stronie smaczajama/pl/pl/p/Zestaw-Delikatesowy-Mistrz-i-Malgorzata/8833 bardzo ciekawy zestaw dobrej whisky red label z czekoladkami Lindt, jest to połączenie niebywale wyrafinowane i na pewno będzie świetnie ze sobą współgrać. Jak chcesz aby wszystko było dopięte na ostatni guzik to polecam zamówić już teraz bo kurierzy różnie jeżdzą.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: Monika »

A może tacie przyda się jakiś nowy, elegancki perfum? Widziałam ostatnio całkiem fajne perfumy męskie Antonio Banderas w okazyjnej cenie na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/antonio-banderas-perfumy-meskie. Polecam tam zajrzeć, jeśli szukasz takiego prezentu ;)

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: burza »

U mnie na wybór w prezencie padło na zegarek. Trafiłam na protime24/pl/ bardzo fajny wybór markowych zegarków w dobrych cenach. I dopasowałam idealny dla niego nie tylko pod względem wyglądu ale i funkcji które przydadzą mu się na codzień.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: Aldona »

Myślę że wielu mężczyzn przepada za mocniejszymi trunkami jak np whisky. Co prawda takie whisky z wysokiej półki kosztuje niemałe pieniądze - blisko tysiąca złotych np takie 10 lub 15 letnie. Jednak zawsze można sobie to zrekompensować takim podarkiem butelka na whisky - dla fanów tego trunku to będzie świetne rozwiązanie :D Tata na pewno doceni Wasz gest :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: wesołek »

Co ostatnio kupiliście w prezencie swojemu tacie? Bo ja to już kompletnie nie mam pomysłu co mogłam bym tacie w prezencie podarować. Wpadłyśmy na pomysł wraz z siostrą na wykupienie takiego symulatora lotu. Słyszałam, że to super pomysł i niezła zabawa przy tym. Dlatego też szukałam firmy która ma tego typu ofertę. I tak znalazłam ich AirPoint ofertę. Nawet nie sądziłam, że takie symulatory lotu mogą być tak wspaniałą zabawą i prezentem jednocześnie

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: matea »

takie problemy dla rodziców, a zwłaszcza ojców, są czasem bardzo problematyczne. Wydaje mi się, że perfumy to dobra droga i warto iść w tym kierunku :) Jeśli chodzi o zapachy to warto stawiać na klasykę, na przykład na calvin klein perfumy męskie perfumy33/pl/75-calvin-klein-perfumy-l-amour. tu dostępne w bardzo dobrych cenach :) plus za szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę klienta.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: milka »

Może kup mu zegarek? Na magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-watch-gt-2-dane-techniczne znajdziesz bardzo ciekawy artykuł na temat zegarków od Huawei. Według mnie warto się z nim zapoznać i pomyśleć o zakupie tego zegarka. Twój tata na pewno będzie z niego zadowolony.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Prezent dla taty

Post autor: majsterka »

Teraz wybór zegarków jest tak duży, że trudno jest się na jednego zdecydować. Sama jak przeglądałam tutaj yesap/com/zegarki-edifice-c-105.html zegarki to nie byłam pewna , który powinnam wybrać.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Prezent dla taty

Post autor: Luza »

Największy problem pojawia się u mnie, gdy muszę zamówić prezent urodzinowy dla chłopaka. W internecie jest sporo pomysłów. Niedawno trafiłam na stronę birthdaybox/pl/63-boxy-dla-mezczyzn . Znalazłam tam różnej wielkości boxy, w których kryją się niespodzianki takie jak kosmetyki, perfuma Playboya, gadżet elektroniczny itp. Są różne wymiary boxów, ale każdy ma interesującą zawartość. Jako prezent dla taty też będzie ok. Chyba każdy mężczyzna będzie zadowolony.

ODPOWIEDZ