majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Budowa domu i dach

Post autor: majsterka »

"""Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/wiezba-dachowa/realizacja-domu-jednorodzinnego-w-tuszynku-majorackim

, które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.
"""

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Budowa domu i dach

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was wykorzystywał do budowy dachu w swoim domu wiązary dachowe? Czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej mgdachy/pl/wiazary/. Jak widać, takie konstrukcje można zamówić między innymi w działającej już od wielu lat na rynku firmie MG Dachy. Jak sądzicie, warto? Czy rzeczywiście budowa takiego dach jest opłacalna?

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Budowa domu i dach

Post autor: paździoch »

Ja to długo zastanawiałem się nad naszym dachem. Dom jest już dość stary, na pewno dach nie może być za ciężko. Myślę więc nad warstwą papy, a na niej gonty bitumiczne ze sklepu guttasklep/pl/ . Jak uważacie?

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Budowa domu i dach

Post autor: dolores »

budowa domu to jedno ale warto jeszcze zainwestować dodatkowo w geovolt/pl/tomografia/tomografia-elektrooporowa bo własnie oni mają super sprzet i rewelacyjne dzialanie aby przyłaczyc wode

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa domu i dach

Post autor: czoko752 »

Skoro jesteśmy w temacie dachów, to chętnie dowiem się, czy kiedykolwiek wykonywaliście takie usługi, jak malowanie dachów? Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, aby pozbyć się brudu, mchu, bakterii, glonów, których na dachach gromadzi się naprawdę całkiem sporo. Usługi malowania dachów można znaleźć w ofercie https://rs-mal.pl/malowanie-dachow/ .

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Budowa domu i dach

Post autor: papilotka »

Budowa dachu to nie lada wyzwanie... warto odpowiednio dobrac materiały. Tutaj https://ecoroof.eu/ mozna sobie zobaczyć, bo mają blachy które mogą sie idealnie nadać na dach budynku uzytkowego, no i cena tez ma znaczenie. Warto wybierac ekonomiczne rozwiązania

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Budowa domu i dach

Post autor: karol3222 »

Może kogoś z państwa zainteresuje kołnierze uszczelniające . Według mnie to jest naprawdę bardzo ciekawa oferta.

ODPOWIEDZ