Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: Milena »

Myślę, ze fajnym rozwiązaniem byłby prezent składający się z kilku dobrej jakości kosmetyków na przykład do pielęgnacji włosów perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow . Osobiście bardzo lubię otrzymywać tego typu upominki pielęgnacyjne. Akurat te produkty są doskonałej jakości i świetnie dbają o dobra kondycję skóry głowy i włosów. Widziałam efekty ich u mojej siostry i tez zamierzam sobie kupić.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: czoko752 »

Dla mojej żony kosmetyki to ja na prezent najczęściej kupuję i zamawiam, tutaj eveline/pl/makijaz/oczy/odzywki-do-rzes teraz składałem zamówienie na odżywki do rzęs, potrzebuje ich bo ma je w złym stanie a wiem że chciała kupić więc będzie zadowolona z niespodzianki.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: Bakeneko »

mozna żonce zafundowac makijaż makijazlegnica/pl a na pewno się ucieszy :) Będzie ładnie wyglądać i do tego bedzie to dla niej fajny czas na ostresowanie

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: AleksandraP »

Na francuskieperfumy/pl/ możesz znaleźć bardzo dużo perfum damskich zarówno markowych, jak i lanych :) Uważam, że perfumy to podstawowy kosmetyk w damskiej kosmetyczce.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: Bigi12 »

Żonie lepiej kup coś extra bo zbliża się Dzień Matki i warto by zabłysnąć. Myślę że jak podarujesz jej jeden z takich koszy delikatesowych smaczajama/pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 to bardzo się ucieszy. Masz tam masę kompozycji do wyboru więc znajdziesz coś dla niej. Myślę że kosz Mamma Mia będzie dobrym wyborem.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: synia »

A tutaj darmarsklep/pl/pudry/bourjois-poudre-libre-loose-mineralny-puder-sypki-01-peach-32g przeglądaliście już ofertę? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, bo można zrobić w tym sklepie kompleksowe zakupy.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: zuzula12 »

"Szukam jakieś sprawdzonego sklepu z kosmetykami. Czy mozecie mi coś polecić?





radomka kajaki
"

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: karol3222 »

Żonie na pewno bardzo dobre kosmetyki można kupić ze sklepu internetowego kosmetyki do cery naczynkowej .W tym sklepie kupuje bardzo dużo osób.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: mojra »

Ja tam akurat lubię sama kupować sobie kosmetyki, bo mój mąż ma niewielkie pojęcia na ten temat. Tym bardziej że wraz z latem moja cera stała się ziemista i straciła blask. Musiałam poszukać nowych kosmetyków i z polecenia koleżanki zdecydowałam się na produkty z herbapol-polana/com/ Dodatkowo dokupiłam jesczze suplementy od nich :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kosmetyki dla żony

Post autor: bonyard »

A może zamiast kosmetyków postawić na coś innego ? Może taka książka taniaksiazka/pl/seria/jezus-jest-z-nami byłaby lepszym prezentem ? Ja osobiście ilekroć mam okazje to proszę chłopaka o nowy tytuł do czytania. Dla mnie książka to najlepsza forma prezentu

ODPOWIEDZ