zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Używany samochód

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiacie się nad zakupem nowego samochodu? Według mnie warto zwrócić uwagę na używane modele. Polecam Wam uzywanejaknowe/pl/nasze-salony/ , wszelkie informacje na temat oferty znajdziecie na stronie. Sam skorzystałem z ich oferty.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Używany samochód

Post autor: Bigi12 »

Jak już zakupisz samochód to pamiętaj aby dobrze wybrać polisę OC i AC a ja doradzam Generali i wykorzystaj ten portal superpolisa/pl/partner/generali/ bo pozwala on porównać oferty jak i poznać wysokość składek. Poprzez ten portal łatwo zawrzesz umowę na każde mienie bez wychodzenia z domu.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Używany samochód

Post autor: czoko752 »

Zależy Wam na pewno z pewnością na tym, aby znaleźć dla siebie jak najlepszą propozycję, jeśli chodzi o zakup samochodu. Możecie zdecydować się na samochody nowe oraz używane z ofertą mauto/pl/ . Nie ukrywam, że jest to propozycja z ciekawym finansowaniem, więc myślę, że jak najbardziej można sobie wszystko sprawdzić. Coraz więcej osób korzysta z takich propozycji, więc myślę że i dla Was coś fajnego się znajdzie. Jeśli chodzi o konkretny wybór jakiś produktów, to nie powinno być z tym problemu.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Monika »

A czy wiecie, czym najlepiej kierować się wybierając dla siebie używany samochód? Ja ostatnio sporo informacji na ten temat znalazłam na stronie internetowej porady.pila/pl/. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam tam zajrzeć ;) Takie porady mogą się Wam przydać :)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Używany samochód

Post autor: mojra »

Używane samochody mają to do siebie, że wymagają wielu napraw. Dlatego powinniście zawsze dmuchać na zimne i zapisać sobie namiar na wypożyczalnia samochodów Warszawa w razie W. Mnie osobiście nie raz ta wypożyczalnia uratowała, a bardzo ją lubię dlatego że między innymi mają program lojlanościowy

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Używany samochód

Post autor: bonyard »

Jeśli to ma byc używany samochód to najlepiej odwiedzić komis samochodowy Wałbrzych i tam poszukać modelu, który nam odpowiada. Z tego co wiem to można liczyć na niskie ceny, co jest ogromnym atutem tego miejsca

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Używany samochód

Post autor: piotrowska »

Dla mnie idealne nowe i używane samochody mają w salonie porsche centrum sopot, nie ważne czy kupujesz nowy czy używany to są to po prostu pewniaki. Nie wypuszczają z tego salonu bubli i zawsze dają gwarancję

ODPOWIEDZ