martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: martynika »

A macie oczyszczacz powietrza w domu ? Ja jakiś czas temu kupiłam victor z stadler form i jest super ! Nie sądziłam, że takie urządzenie może aż tak wpływać na zdrowie i samopoczucie. Usuwa z powietrza pyłki, kurz, wirusy i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu oddychamy czystym powietrzem :) Lepiej się też wysypiam i naprawdę czuć różnicę :)

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: emiliakozak »

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa do poprawy samopoczucia i zapewnienie większego zdrowia. Wiecie, że herbata zielona japan bancha jest pyszna i można pić ją nawet codziennie? Zawartość fluoru i tanin wykazuje działanie antybakteryjnie na nasz organizm, dodatkowo napar poprawia pracę jelit i utrzymanie poziomu cukru w normie. To jedne z wielu zalet jej picia.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: zuzula12 »

"Staram się regularnie ćwiczyć oraz zdrowo odżywiać.



whiteart/pl/identyfikacja-wizualna
"

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Dżonko »

Ważnym aspektem zdrowia jest dbanie o dobrą jakość powietrza w domu. Tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/oczyszczacze-i-nawilzacze-powietrza/6186 zerknijcie sobie na odświeżacz powietrza. To nie jest aż tak duży wydatek, a naprawdę warto. Szczególnie jeśli mieszka się w dużym mieście, gdzie poziom smogu jest wysoki.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: bebefa »

Staram się dbać o siebie, ale to wszystko jest zbyt skomplikowane. Teraz muszę się zdecydować na coś takiego jak badania lekarskie do pracy warszawa i wręcz się modlę, żeby się okazało, że mogę dostać na to odpowiednie skierowanie i że mogę normalnie pracować. No wiecie, jednak finanse do życia są potrzebne.

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: bonyard »

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze zdrową żywnością. Zaczęłam od odstawienia cukru i przeszłam na miód. W dobrych cenach można go kupić na bee/pl/13439-miod-ekologiczny-i-produkty-z-miodu więc u mnie są już zapasy na kilka miesięcy. Powoli coraz więcej staram się wprowadzać do diety zdrowych produktów jak orzechy czy warzywa i owoce.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: sokol »

Przy wielu chorobach występuje często problem z apetytem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będą nutridrinki. W aptekach DOZ znajdziecie nutridrinki Fresubin i Nutrica w bardzo dobrych cenach. Warto się zainteresować.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: mrozek »

A czy znacie choroby takie jak bostonka? Ostatnio trafiłam w sieci na artykuł o tej chorobie: nowafarmacja/pl/blog/bostonka-choroba-bostonska-wirus-bostonski-objawy-przebieg-zakaznosc-i-leczenie . Myślę, że warto się zainteresować.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o podrażnieni skóry to mogę polecić wam preparat taki jak izdrowiej/pl/dmso-plyn . Posiada świetne właściwości lecznicze, również wykorzystywany jest w celu zwalczania komórek nowotworowych, także właściwości ma naprawdę wiele

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: sokol »

Polecam zajrzeć do Apteki Galen. Tam mają naprawdę duży wybór różnych produktów. W ich ofercie znajdziecie między innymi takie preparaty: aptekagalen/pl/groprinosin-forte-1000mg-30tbl . Polecam o nich poczytać.

ODPOWIEDZ