Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Bakeneko »

Cóż ja korzystam z kosmetyków od cannabefit/pl/index.php/product-category/zestawy/ mają bardzo dobrej jakości produkty i do tego fajnie nawilżają skóę

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Bakeneko »

A macie w domu oczyszczacz powietrza? Bo ja własnie kupiłam sobie całkiem niedawno na aquasystem/pl/ mają dobrej jakości produkty i naprawde moim zdaniem cenowo tez całkiem ok. Do tego oczyszczacze są solidnie wykonane :) i spełniają swoją funkcję

MiReX
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2021 10:56 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: MiReX »

staram się wysypiać i relaksować. Wieczorami po ciężkim dniu przed zaśnięciem zażywam masażu. Do tego celu zakładam kołnierz masujący Collar Pro na parę minut. Później jakaś kąpiel i do łóżka. Po takich zabiegach szybko zasypiać i rano budzę się wypoczęty. Nie czuję napięcia mięśni.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: majsterka »

Wydaje mi się, że można za takimi rzeczami popatrzeć też w internetowej aptece. Widziałam, ze w aptelia/pl/ mają fajne oferty. Po za tym dostarczają Ci wszystkie produkty pod same drzwi.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: bonyard »

Borykałam się z problemem nadwagi przed długi okres swojego życia. W momencie jak poszłam do pracy obiecałam sobie że schudnę i zbuduje swoją własną siłownie. Tak się stało dzięki stronie marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html gdzie udało mi się zamówić sprzęt typu rower treningowy za naprawdę nie duże pieniądze. Dla mnie dbania o zdrowie równa się ćwiczeniom

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: milka »

Słyszeliście kiedyś o Hygge? W krajach skandynawskich jest ono bardzo popularne. Tutaj wmieszkaniu/pl/czym-jest-hygge-i-skad-pochodzi-art3357.html znajdziesz więcej informacji na ten temat. Ja ostatnio postanowiłam zacząć żyć według tej filozofii. Nie jest łatwo, bo zmieniam swoje przyzwyczajenia i sposób myślenia, ale myślę, że z czasem będzie coraz lepiej.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Co zazwyczaj pomaga wam na cieknący katar . Ostatnio właśnie na stronie conakatar/pl znalazłam rewelacyjne domowe sposoby na tego typu problem, które okazały się naprawdę bardzo skuteczne

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: zuzula12 »

Wiecie na czym dokładnie polega kac? Zastanawialiście się dlaczego właściwie do niego dochodzi? Polecam Wam j8/pl/co-najlepsze-na-kaca/ , jest to strona na której znajdziecie artykuł odpisujące dokładnie jak należy leczyć kaca, dowiecie się jaki sposób jest najskuteczniejszy.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Na pewno przydadzą wam się również dobre tabletki na ból gardła . Natychmiast przynoszą ulgę w bólu gardła także jestem pewna, że również przypadną wam do gustu

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: sokol »

Pomyślcie też o zakupie różnych innych akcesoriów do roweru. Polecam rzucić okiem między innymi na takie rękawiczki na rower dla dzieci: erowery/pl/m/308316/dla-dzieci-bakcesoriab-rekawiczki . Odpowiednie akcesoria są bardzo ważna w przypadku jazdy na rowerze.

ODPOWIEDZ