majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dbanie o zdrowie

Post autor: majsterka »

Na różne dolegliwości warto zastosować też naturalne preparaty takie jak olejki CBD konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 . Nie miałam pojęcia , że wytwarza się olejki z suszu konopnego ale później jak poczytałam jak mają pozytywny wpływ i pomagają w różnych dolegliwościach to zdecydowanie bardziej jestem do tego przekonana.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Aldona »

Co jak co ale o zdrowie powinnismy dbac - kiedy go nie ma to nic juz tak nie cieszy. Zwlaszcza w starszym wieku, kiedy jestesmy narazeni na powazne choroby a codzienne obowiazki stają sie coraz trudniejsze do wykonania. Na szczescie sa takie miejsca jak domy seniora - moja ciotka przebywa obecnie w tym Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim podtopolami.eu - a to niedaleko Inowroclawia. Dom prowadzi bardzo sympatyczne i pracowite malzenstwo - dbaja aby ich podopieczni czuli sie jak w domu.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: burza »

Dbanie o zdrowie to także dbanie o wzrok. Jestem z osób które noszą okulary więc staram się regularnie sprawdzać swój wzrok i dopasowywać odpowiednie okulary. Wiele osób uważa że nosi okulary za karę ja jednak uważam że świetnie podkreślają moją osobowość i wyjątkowość. Ostatnio szukając nowych trafiłam na stronę gdzie są markowe okulary i mój wybór padł na eyewear24.net/product-pol-38029-Okulary-Korekcyjne-Anne-Marii-Am-20114-A.html Są inne niż na co dzień widziane przeze mnie okulary u innych osób i to mi się właśnie w nich spodobało.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Remontowa »

Jeśli naprawdę chcecie zadbać o siebie to warto pomyśleć o czymś takim jak polisa na życie vienna. W życiu naprawdę różne rzeczy się zdarzają więc na wypadek choroby warto mieć dodatkowe środki. Taka polisa tez jest zabezpieczeniem dla najbliższych członków rodziny w przypadku naszej śmierci.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Betka89 »

Również uważam, że dbając o swoje zdrowie trzeba zwrócić uwagę na olej cbd 10 - konopnysklep/com/pl/olej-cbd/olej-konopny-10-cbd-10ml-1000mg.html Posiada on w składzie olej z nasion konopii włóknistej, który posiada wysokie właściwości prozdrowotne. Warto sobie co nieco o takim oleju poczytać i nieco bardziej poznać jego właściwości.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Elka »

Dbanie o zdrowie to dość pojemny temat. Trzeba mieć sporą wiedzę i ciągle ją uzupełniać. Są specjalne serwisy jak ten dietetyczka.net/ , gdzie można dowiedzieć się sporo na temat zdrowia, medycyny i najpopularniejszych medykamentów. Warto rzucić okiem i wykorzystać w praktyce.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Milena »

Dbanie o zdrowie to przede wszystkim regularne kontrolowanie jego stanu na wizytach lekarskich. Poza tym zdrowa dieta i dużo ruchu. Niestety są osoby, które sprawiają wrażenie, że zupełnie nie kontrolują i nie zależy im na byciu w formie. Chodzi tu na przykład o tych, co są w nałogu. Wtedy jedyną deska ratunku jest znalezienie w bazie Ranking ośrodków terapii odpowiedniej placówki leczniczej.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Elka »

"""
Również uważam, że dbając o swoje zdrowie trzeba zwrócić uwagę na olej cbd. Posiada on w składzie olej z nasion konopii włóknistej, który posiada wysokie właściwości prozdrowotne. Warto sobie co nieco o takim oleju poczytać i nieco bardziej poznać jego właściwości.
[/quote]


Chyba sporo osób korzysta teraz z olejków cbd. Ich prozdrowotne właściwości są potwierdzone naukowo. Niwelują stres, pomagają cierpiącym na bezsenność, relaksują, wspomagają leczenie nowotworów. Nie można ich traktować jako składnika codziennej diety, ale w celach leczniczych lub profilaktycznych jak najbardziej tak. Jakość olejków zależy od tego w jaki sposób zostały pozyskane i z jakich konopi. Wiem, że tutaj kanabifarm/pl/ olejki można kupić bezpośrednio od producenta, który pozyskuje je z ekologicznych konopi poprzez ekstraktację alkoholową. Warto sięgać po produkty najwyższej jakości.
"""

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: mojra »

Szczerze to olej CBD od jakiegoś czasu na stałe zagościł w mojej kuchni. Dodaję go do wielu potraw odkąd się dowiedziałam jakie to źródło witamin, minerałów i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Smakuje wszystkim domownikom, większość nie zauważyła jakiejś zmiany w sałatkach do których go dodaję. Co najważniejsze, pomaga on zachować nam zdrowie

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Milena »

Dbanie o zdrowie jest bardzo ważne, ale są w życiu sytuacje, kiedy niestety nie można nad wszystkim zapanować. Mój brat cierpi na przepuklinę i być może czeka go zabieg. Czytałam sporo na ten temat tutaj lekarzebezkolejki/pl/blog/przepuklina-pachwinowa-objawy-i-leczenie-komu-grozi-przepuklina-pachwinowa/w-467 . To świetny artykuł i warto go przeczytać. Ja często czytam różne blogi o zdrowiu.

ODPOWIEDZ