milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: milka »

"
A macie oczyszczacz powietrza w domu ? Ja jakiś czas temu kupiłam victor z stadler form i jest super ! Nie sądziłam, że takie urządzenie może aż tak wpływać na zdrowie i samopoczucie. Usuwa z powietrza pyłki, kurz, wirusy i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu oddychamy czystym powietrzem :) Lepiej się też wysypiam i naprawdę czuć różnicę :)
[/quote]


Ja mam i jestem mega zadowolona! O wiele lepiej się oddycha! Muszę kupić niedługo [url=filterbank/pl/pl/c/Philips/42]filtr do oczyszczacza powietrza philips, bo z tego co wyczytałam powinno się go wymieniać co 3 miesiące. U Nas oczyszczacz działa nawet latem.
"

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Bonia »

Warsztat antystresowy humanskills/pl/szkolenia_zamkniete/zarzadzanie-stresem-emocjami/ Osoby, które nie potrafią radzić sobie ze stresem i emocjonalnie reagują na trudne sytuacje, są narażone na wiele chorób. Nie bez powodu lekarze tak często zwracają uwagę na to, by unikać stresu i zadbać o odpowiednią ilość snu i wypoczynku.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Bakeneko »

W jaki sposób dbacie o zdrowie Waszych maluchów ? Na jakie szczepienia waszym zdaniem warto się zdecydować. My myślimy nad szczepieniem na pneumokoki. Dużo czytałam ostatnio o reakcje po szczepieniu na pneumokoki

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli dbasz o zdrowie i chcesz być pewny że wszystko jest jak należy to regularnie się badaj. Jeżeli szukasz informacji i porad na temat wzroku czy okularów i soczewek to odwiedź witrynę wokularach/pl/okulary-korekcyjne-patentki Idealne miejsce jeśli chodzi o wszystko związane z wzrokiem.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: zuzula12 »

Jakie Wy macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystaliście? Jeżeli szukacie profesjonalnej i specjalistycznej przychodni lekarskiej w Warszawie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://wilmed.pl/uslugi/leczenie-ginekomastii/ .

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Zamawialiście już może Cybuchy ? Z tego co widziałam to oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna, dodatkowo też cybuchy wyróżniają się naprawdę wysoką jakością co jest też jednak ważne

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: czoko752 »

Częstym problemem zdrowotnym jest infekcja górnych dróg oddechowych . Jak ją rozpoznać i jakie metody leczenia wybrać? Czy w jakiś sposób można wykorzystać domowe rozwiązania, czy jednak warto pójść po pomoc do lekarza? Co najczęściej stosujecie?

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: Korzeń »

A stosujecie probiotyki w ramach codziennej suplementacji. Niestety nie wszystko to co najcenniejsze z jedzenia jest prawidłowo przyswajane przez organizm. Dlatego u osób z niedoborami, probiotykoterapia np. sanprobi ibs w kroplach moze poprawic ogólna kondycje organizmu

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: pyrtek »

W tej kwestii bardzo istotna może być higiena snu to aspekt który wpływa praktycznie na wszystko! nie powinno się tego zaniedbywać

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o zdrowie

Post autor: bonyard »

Nasze stopy są fundamentem naszego ciała i każdego dnia są narażone na duże zużycie. Jednak często zaniedbujemy ich zdrowie, dopóki nie pojawi się problem. W tym miejscu pojawia się sklep podologiczny, taki jak https://sklep.ileopard.pl/. Rozmawiając o zdrowiu stóp i będąc w temacie dbania o nasze stopy, możemy zacząć podejmować proaktywne działania, aby zapewnić im dobre samopoczucie.

ODPOWIEDZ