grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

centrum medyczne

Post autor: grażynka011 »

Hej. Co powiecie na centrum medyczne warszawska ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza przychodnia, opieka jest bardzo dobra

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: tonga »

też jestem z Warszawy, tu placówek medycznych na szczęście nie brakuje :) mogę się nawet podzielić namiarem na super przychodnię na Mokotowie, to Medivita. Można się tu umówić na badania krwi czy odwiedzić stomatologa. jest też lekarz medycyny pracy, konsultacje u niego mogą się odbywać także online co uważam za duże udogodnienie dla pacjenta :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: milka »

"Ja mogę ci polecić wizytę online lub telefoniczną tutaj med-24/com/pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcBBez problemu możesz umówić się do specjalisty. Med24 działa 24/7 więc można skorzystać z porady nawet w nocy. ja korzystałam z tej opcji już dwa razy i jestem zadowolona."

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: matea »

"
też jestem z Warszawy, tu placówek medycznych na szczęście nie brakuje :) mogę się nawet podzielić namiarem na super przychodnię na Mokotowie, to Medivita. Można się tu umówić na badania krwi czy odwiedzić stomatologa. jest też lekarz medycyny pracy, konsultacje u niego mogą się odbywać także online co uważam za duże udogodnienie dla pacjenta :)
[/quote]


Ty piszesz o tej przychodni prawda medivita.waw/pl/ ? Myślę, ze warto dodać, ze poza lekarzem medycyny pracy mają tu też stomatologa, bez problemu można się też umówić na badania krwi. Bardzo sympatyczny i pomocny personel a do tego brak kolejek i sprawna obsługa.
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: erica »

Warto znać swój stan zdrowia - a jak to zrobić, jak nie poprzez odpowiednie badania i wizyty u lekarzy. Ja też teraz postanowiłam się przebadać, dlatego chce się wybrać do centrum medycznego neomedica/pl/ - ponieważ jest tam zespól świetnie wykwalifikowanych, otwartych lekarzy i to z najróżniejszych dziedzin.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: centrum medyczne

Post autor: zuzula12 »

A słyszeliście o fmclodz/pl/ ? Ja własnie u nich robię sobie wszystkie badania. Ostatnio nawet udałam sie na masaż leczniczy poniewaz bardzo bolały mnie plecy od ciągłego siedzenia przy biurku. Bardzo fajnie było i jeżeli również szukacie odpowiedniego miejsca do leczenia to polecam

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: zorba »

Znacie może jakieś centrum medyczne, w którym skutecznie leczą uzależnienia? Mam w rodzinie ciocię, której potrzebna jest pomoc w tym zakresie. Zastanawiałam się też nad ofertą ośrodka terapii Kryształowy Płomyk. Zależy mi na jakiejś poradzie od Was na ten temat.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: centrum medyczne

Post autor: mery »

matea pisze:
czw lip 28, 2022 2:11 pm
"
też jestem z Warszawy, tu placówek medycznych na szczęście nie brakuje :)
To prawda ale jak na przykład chcesz leczyć endometriozę to jednak lepiej zgłosić sie do specjalistów ze szpitala medicover tym bardziej że kiedy będzie potrzebny zabieg usuwania endometriozy to oni mają możliwość przeprowadzenia operacji w asyście robota da vinci

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: centrum medyczne

Post autor: sokol »

Polecam rzucić okiem na takie rozwiązanie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ . Jeśli leczycie się prywatnie to taki namiar na badania może Wam się przydać.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: centrum medyczne

Post autor: Bigi12 »

Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnym sprzętem medycznym, odwiedź stronę https://www.inmed.pl/katalogi/ i zapoznaj się z ich rozbudowanym katalogiem. Znajdziesz tam szeroki wybór katalogów, prezentujących różnorodne urządzenia medyczne i technologie.

ODPOWIEDZ