grażynka011

centrum medyczne

Post autor: grażynka011 »

Hej. Co powiecie na centrum medyczne warszawska ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza przychodnia, opieka jest bardzo dobra

tonga

Re: centrum medyczne

Post autor: tonga »

też jestem z Warszawy, tu placówek medycznych na szczęście nie brakuje :) mogę się nawet podzielić namiarem na super przychodnię na Mokotowie, to Medivita. Można się tu umówić na badania krwi czy odwiedzić stomatologa. jest też lekarz medycyny pracy, konsultacje u niego mogą się odbywać także online co uważam za duże udogodnienie dla pacjenta :)

milka

Post autor: milka »

"Ja mogę ci polecić wizytę online lub telefoniczną tutaj med-24/com/pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcBBez problemu możesz umówić się do specjalisty. Med24 działa 24/7 więc można skorzystać z porady nawet w nocy. ja korzystałam z tej opcji już dwa razy i jestem zadowolona."

matea

Post autor: matea »

"
też jestem z Warszawy, tu placówek medycznych na szczęście nie brakuje :) mogę się nawet podzielić namiarem na super przychodnię na Mokotowie, to Medivita. Można się tu umówić na badania krwi czy odwiedzić stomatologa. jest też lekarz medycyny pracy, konsultacje u niego mogą się odbywać także online co uważam za duże udogodnienie dla pacjenta :)
[/quote]

Ty piszesz o tej przychodni prawda medivita.waw/pl/ ? Myślę, ze warto dodać, ze poza lekarzem medycyny pracy mają tu też stomatologa, bez problemu można się też umówić na badania krwi. Bardzo sympatyczny i pomocny personel a do tego brak kolejek i sprawna obsługa.
"

erica

Post autor: erica »

Warto znać swój stan zdrowia - a jak to zrobić, jak nie poprzez odpowiednie badania i wizyty u lekarzy. Ja też teraz postanowiłam się przebadać, dlatego chce się wybrać do centrum medycznego neomedica/pl/ - ponieważ jest tam zespól świetnie wykwalifikowanych, otwartych lekarzy i to z najróżniejszych dziedzin.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

A słyszeliście o fmclodz/pl/ ? Ja własnie u nich robię sobie wszystkie badania. Ostatnio nawet udałam sie na masaż leczniczy poniewaz bardzo bolały mnie plecy od ciągłego siedzenia przy biurku. Bardzo fajnie było i jeżeli również szukacie odpowiedniego miejsca do leczenia to polecam

zorba

Post autor: zorba »

Znacie może jakieś centrum medyczne, w którym skutecznie leczą uzależnienia? Mam w rodzinie ciocię, której potrzebna jest pomoc w tym zakresie. Zastanawiałam się też nad ofertą ośrodka terapii Kryształowy Płomyk. Zależy mi na jakiejś poradzie od Was na ten temat.

ODPOWIEDZ