Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Depilacja laserowa

Post autor: Mniejsza1999 »

"Lato zbliża sie wielkimi krokami, więc to czas już pomyśleć o depilacji laserowej!!

Jesli zastanawiasz się gdzie wykonasz ten zabieg a piękną i głądką skórę, to polecam gabinet LaserSkin Care w Gliwichach :)

Ja korzystam już długi czas niezaleznie od pory roku i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Sprawdź sama ofertę na depilacja laserowa Gliwice
"

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: pyrtek »

Na śląsku jest dobra klinika - klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/ Pracują tam doświadczeni specjaliści. Ja polecam, naprawdę fachowo podchodzą do klientów

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: mojra »

Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, jaki rodzaj depilacji będzie dla was lepszy. I tutaj zdecydowanie polecam zajrzeć na stronę: easywaxing/pl/pl/blog/co-lepsze-depilacja-woskiem-czy-pasta-cukrowa/ Mam nadzieję, że uda wam się wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej?



speedtest
"

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: anya »

Też się zastanawiam nad depilacją laserową, ponieważ też marzę o tym, aby cieszyć się gładziutką skórą. Znalazłam nawet ostatnio klinikę medestetic-gliwice/pl/zabiegi/epilacja-laserowa , która oferuje tego typu zabiegi i chyba się do nich zgłoszę. Bo ponoć mają najkorzystniejszy cennik i profesjonalnie wykonują zabiegi.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: firanka »

Moja przyjaciółka jakiś czas temu zdecydowała się na zabieg depilacji w novoderm novoderm/pl/epilacja-diolasheer-ice/. Jak wiadomo początkowo się obawiała, ale z czasem tak jej się spodobało że nie musi już używać golarki. Teraz jeszcze myśli żeby inne części ciała poddać takim zabiegom.

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: pkonfederak55 »

Teraz jest fajna pora na zabiegi laserowe, więc warto się wybrać na depilację laserową. Wbrew plotkom zabiegi depilacji laserowej nie bolą, ale pod warunkiem, że są wykonywane przez fachowca, który pracuje na super sprzęcie. Ostatnio bardzo polecany jest laser Soprano Ice biogenica/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi-laserowe/laserowe-usuwanie-owlosienia/, który daje sobie radę z każdym rodzajem owłosienia. Zabieg jest totalnie bezbolesny!

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: mojra »

Słuchajcie, tak się składa że mam namiar na https://easywaxing.pl/pl/ I to właśnie tutaj wykonacie profesjonalne zabiegi z zakresu depilacji. Co najważniejsze - bardzo skuteczne.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: czoko752 »

Depilacja laserowa obecnie jest bardzo popularnym zabiegiem, ponieważ wykazuje dużą skuteczność i jest to na pewno komfortowa propozycja dla osób, które zmagają się z nadmiernym owłosieniem. Ofertę tego typu depilacji można znaleźć w takim miejscu, jak http://sekretpiekna.net.pl/ .

ODPOWIEDZ