piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: inwestowanie

Post autor: piotrowska »

"
Bez dwóch zdań trzeba inwestować, na pewno nie ma opcji by oszczędności wkładać do skarpety. Trzeba myśleć np. o emeryturze i moim zdaniem warte rozważenia jest ppk . Czy ktoś może już przyłączył?
[/quote]


Tak, ja jestem w ppk od początku i nawet tu mojeppk/pl/serwis sprawdzałam ile mam tam już środków. Można podejrzeć składki od pracodawcy i to co dołożyło państwo :)
"

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: inwestowanie

Post autor: grażynka011 »

Widzieliście jak wygląda unikorona zrównoważony ? Tutaj na stronie możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych informacji na ten temat, więc warto ją odwiedzić.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: inwestowanie

Post autor: dolores »

Słyszeliście już o aplikacji wealthseed.eu/ ? Łatwa i przejrzysta aplikacja, dzięki której łatwo się inwestuje w akcje, czy fundusze. Z jej pomocą możecie łatwo wymieniać waluty i to po dobrym kursie.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: inwestowanie

Post autor: bonyard »

Dużo osób wie, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, lecz nie każdy w ten sposób myśli albo zdaje sobie z tego sprawę. Na myśli mam na przykład pożyczanie pieniędzy i później wpadanie w zadłużenie. Zdecydowanie szybko poradzić sobie z problemem i na przykład pomocna może być konsolidacja chwilówek Gorzów . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: inwestowanie

Post autor: mojra »

Prawda jest taka, że inwestowanie to przede wszystkim zabezpieczenie majątku Jeśli jeszcze nie zaczęliście inwestować, to najwyższa pora zacząc to robić.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: inwestowanie

Post autor: czoko752 »

Aby inwestować, najpierw należy oszczędzić pieniądze. Na początku dowiedz się jakie możesz popełnić błędy w oszczędzaniu, aby postarać się ich uniknąć. Na internecie znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat, dzięki nim na pewno sporo zaoszczędzisz.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: inwestowanie

Post autor: Bonia »

Wysoka inflacja zostanie z nami na dłużej? Możliwe scenariusze https://assay.pl/blog/wysoka-inflacja-scenariusze/ Inflacja pieniądza – podstawowe informacje. Jakie są krótko- i długoterminowe skutki inflacji?

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: inwestowanie

Post autor: mrozek »

Myślę, że zakup oryginalnego mieszkania w bloku to bardzo dobry pomysł. Uważam, że warto rzucić okiem na takie mieszkania w lublinie: https://galadom.pl/ . Sądzę, że takie mieszkania mogą Wam się spodobać.

Awatar użytkownika
dejos100
Posty: 6
Rejestracja: pt lip 28, 2023 8:52 pm

Re: inwestowanie

Post autor: dejos100 »

W co najlepiej inwestować? Dajcie znać.
Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety.

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: inwestowanie

Post autor: Dżonko »

Dobra inwestycją może być kupno apartamentu na wynajem. Przy odpowiednim podejściu i dobrze wybranej nieruchomości, wynajem apartamentu może przynieść regularne dochody oraz wzrost wartości inwestycji na przestrzeni czasu. Zawsze warto skonsultować się z ekspertami i oszacować swoją zdolność finansową przed podjęciem takiej inwestycji.

ODPOWIEDZ