majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

inwestowanie

Post autor: majsterka »

Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności. Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie?

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: inwestowanie

Post autor: Aldona »

Warto założyć własną działalność gospodarczą oraz przygotować się odpowiednio do jej prowadzenia. Na pewno warto skorzystać z takich elastycznych usług transportowych.. Takie oferuje między innymi firma Magemar magemar/com/pl/ Jest to firma zajmująca się transportem lądowym oraz morskim. Dla nich spedycja portowa czy towary ponadnormatywne to żadne problem

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: inwestowanie

Post autor: czoko752 »

Aby inwestowanie na pewno było skuteczne, należy się odpowiednio za nie zadbać. Moim zdaniem warto zdecydować się na ofertę dostępną na stronie: ipopema/pl/fundusze-inwestycyjne,p5 . Takie fundusze inwestycyjne to rozwiązanie naprawdę bardzo ciekawe.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: inwestowanie

Post autor: zuzula12 »

Każda firma powinna skorzystać z pomocy doradcy podatkowego. Doradca podatkowy udziela porad w zakresie praw i obowiązków wynikających z prawa podatkowego. Zobaczcie na stronę magazynfakty/pl/doradztwo-podatkowe-kto-powinien-z-niego-skorzystac/ i poczytajcie na temat tego dlaczego to takie ważne. Fajny ciekawy i pomocny wpis.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: inwestowanie

Post autor: mojra »

Sami musicie podjąć decyzję, w co najlepiej inwestować. Z tego co widzę ja to, coraz więcej osób przekonuje się do inwestowania w nieruchomości. I tutaj z całą pewnością, pod uwagę warto wziąć condo/pl/ gdzie znajdziecie mieszkania inwestycyjne różnego rodzaju.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: inwestowanie

Post autor: pośrednik »

Też pomyślałem że warto zainwestowaćw fundusz. Myśle że rodziców zainteresuje ta oferta tu generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/chce-zabezpieczyc-przyszlosc-dzieci Są tu propozycje które pozwolą zabezpieczyc przyszłość dziecka. A przecież ich start w dorosle zycie nie musi być tak trudny jak niejednego z nas.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: inwestowanie

Post autor: wąż »

Inwestowanie w nieruchomości to ciekawe rozwiązanie jednak pod warunkiem że dysponujemy odpowiednim kapitałem, to warto jeszcze ogarnąc oprocentowanie lokat bankowych fajna spraw i naprawdę konkretna jakość :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: inwestowanie

Post autor: bonyard »

Bez dwóch zdań trzeba inwestować, na pewno nie ma opcji by oszczędności wkładać do skarpety. Trzeba myśleć np. o emeryturze i moim zdaniem warte rozważenia jest ppk . Czy ktoś może już przyłączył?

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: inwestowanie

Post autor: dolores »

Jeśli chodzi o inwestowanie to bardzo polecam Wam aplikację wealthseed.eu/ :) Można dzięki niej inwestować w krypto, fundusze, akcje. Opcji jest naprawdę dużo, a myślę, że będzie jeszcze więcej, bo aplikacja się cały czas rozwija :)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: inwestowanie

Post autor: pyrtek »

A moze zainwestowac kapital w projekty deweloperskie? one bardzo fajne zyski przynosza. Zreszta zajrzyjcie sobie na novafinances/pl/inwestycje/ - ja wlasnie u nich teraz oferte skladalem i zostala przyjeta

ODPOWIEDZ