Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:32 pm

Sprzątanie

Post autor: Maja44 »

Skoro interesuje Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - mopyiodplamiacze/pl .

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Sprzątanie

Post autor: Aldona »

Jesli chodzi o takie środki czystości to moim zdaniem warto porównać kilka ofert przez internet. Od siebie mogę polecić markę Pramol - zobacz bo znajdziesz tu skuteczne srodki zapachowe jak i bezzapachowe w dobrych cenach. Są nawet takie biobójcze a przede wszystkim są przyjazne środowiskowi naturalnemu. Dzieki takim środkom czystości skutecznie pozbędziemy się bakterii i wirusów

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Brzostuś »

My raz na jakiś zamawiamy sobie usługę czyszczenia profesjonalnego goldwash24/pl/czyszczenie-mebli-tapicerowanych/. Jesteśmy bardzo zadowoleni, efekt po takim sprzątaniu jest imponujący, świeżość się utrzymuje długo. Dla alergików to naprawdę zbawienna sprawa.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: zorba »

Gdybyście chcieli zaopatrzyć się w różnego rodzaju środki higieny i czystości albo akcesoria z tym związane to spory asortyment dobrej jakości jest dostępny w sklepie Clean24. Nie wiedziałabym o jego istnieniu gdym nie kuzynka, która ma swoją ekipę sprzątającą. Zamawia u nich hurtowo, ale można też oczywiście detalicznie. Ja będę zamawiała dla własnych potrzeb te artykuły.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: milena49 »

W mojej ocenie warto rozważyć opcję sprzątania bez chemii. Oczywiście tam, gdzie jest to możliwe. Taka możliwość istnieje na przykład w przypadku podłóg - zarówno kamiennych, jak i lakierowanych. Tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/elektryczne-czyszczenie-pod%C5%82%C3%B3g/6179/dampfreiniger-cleantenso/11910 dostępny jest mop parowy. Czyści on parą i nie wymaga stosowania chemii. Usuwa prawie 100 % bakterii i zarazków.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja również korzystam ze środków naturalnych, ponieważ mam uczulenie na wszystkie inne i długo trwało, zanim dobrałam cos dla siebie odpowiedniego. Wszystkie środki kupuje w sklepie Clean 24, mają tam bardzo duży wybór, a środki te mają bardzo ładny zapach i mimo to, że są naturalne to ich skuteczność jest bardzo dobra.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sprzątanie

Post autor: mojra »

Sprzątanie jest o wiele łatwiejsze, jeśli korzystamy ze sprawdzonych środków czystości. Nie wiem czy słyszeliście już o marce Proformula, ale jeśli nie - to polecam poczytać. Oferują profesjonalne środki czystości, które nadają się do różnych powierzchni. Ja z nich korzytam i jestem bardzo zadowolona.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Luza »

A jak dbacie o dywany? Podczas takiego sprzątania warto o nie zadbać. Bez odpowiedniego czyszczenia dywany stają się siedliskiem roztoczy. łatwo wyczyścić dywany korzystając z pomocy profesjonalnej pralni. Tutaj pralnia-warszawianka/pl/ zostawiam namiar na pralnię z Warszawy. U nich możliwa jest opcja odbioru dywanu z domu, także bardzo wygodnie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: pyrtek »

W domu to jeszcze pikus ze sprzataniem, bo wszystko da sie powoli ogarnac, nam ostatnio potrzebna byla ekipa na hale produkcyjna,to byl najwyzszy czas by ogarnac produkcje i maszyny. Musze przyznac, ze bardzo pomogly rontech/pl/maszyny-do-czyszczenia-suchym-lodem/ - dzieki ich uzyciu nie musielismy demontowac maszyn :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: wesołek »

Nie powiedziałabym, że interesuje mnie ten temat ale sprzątanie to część mojego życia bo pracuję w tym zawodzie. Dlatego też doskonale wiem jak bardzo ważne są odpowiednie środki czystości oraz sprzęt do czyszczenia. I tak jak szukałam w miarę dobrych i tanich środków to trafiłam na tę stronę cleantec/com/pl/wozki-serwisowe-chromowane-c-55_63.html z wózkami serwisowymi. W sumie taki wózek bardzo by nam się przydał.

ODPOWIEDZ