Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: wloczykijka »

Razem z żoną kupiliśmy sobie ogromny apartament nad morzem. Posiadanie domu o powierzchni 500m2 jest wspaniałe, ale ma to swoje minusy - powierzchnia do sprzątania jest bardzo duża. Zasugerowałem żonie wynajem firmy sprzątającej, ale zdecydowała że chce sprzątać sama. Kupiłem jej w prezencie mopa http://hizero.pl/o-nas/ który powinien ułatwić jej pracę, bo jest to profesjonalny produkt renomowanej firmy.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Awatar użytkownika
drakon
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:45 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: drakon »

Ciężko jest tutaj doradzić coś konkretnego. Zależy to od bardzo wielu zmiennych.
- Czy wielka jest różnica między grobem a ustępem? - Nie. Bo jeśli czas tam iść, to trzeba iść.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: Bakeneko »

Sprzątanie jest spoko, tylko faktycznie wymaga zastosowania odpowiednich środków i sprzętów. Bardzo dobrym urządzeniem jest odkurzacz irobot roomba combo, jest łatwy w użyciu i świetnie myje podłogi, bardzo polecam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest również by dobrać odpowiednie środki czystości. My postawiliśmy na ekologiczne preparaty z sklepinco/pl/marka/ludwik-ekologiczny/ , są bardzo delikatne i przede wszystkim wyróżniają się wysoką skutecznością.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: piotrowska »

Ja mam takie ekodrogeria/pl/eko-dom dobrej jakości ekologiczne środki czystości więc u mnie sprzątanie nie jest żadnym problemem dla mnie ani środowiska naturalnego czy domowych zwierzaków, bo to są środki bezzapachowe albo pachnące przyjemnie i bez szkodliwych substancji w składzie

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Sprzątanie

Post autor: papilotka »

Decydując się na prowadzenie firmy sprzątającej koniecznie przejrzyjcie sobie oferty dobrych hurtowni środków czystości, takiej jak ta europedg/pl/ , można tutaj w sporych ilościach zamówić wszystko co niezbędne do sprzątania.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: grażynka011 »

A myśleliście może o tym by kupić mop parowego? Ja wybrałam Ariete i nie żałuję. Okazał się dla mnie bardzo funkcjonalny i skuteczny także jestem z niego mega zadowolona

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Sprzątanie

Post autor: evie »

sprzątanie to ważna sprawa, bez tego nie da się funkcjonować, ani w domu, ani w firmie. No i jako ktoś prowadzi swój własny biznes, zatrudnia ludzi, to musi pamiętać , żeby regularnie zamawiać artykuły higieniczne , bo tego w żadnym miejscu pracy zabraknąć nie może.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sprzątanie

Post autor: bonyard »

Gdyby było potrzebne sprzątanie po skutkach pożaru to zostawiam kontakt na firmę pogotowie-pozarowe/pl/ . Tutaj dostępni są wyspecjalizowani technicy, którzy wiedzą jak postępować w przypadku takich sytuacji, posiadają także odpowiedni sprzęt

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sprzątanie

Post autor: zuzula12 »

Na co zwracacie uwagę podczas zakupu chemii do sprzątania? W przypadku środków chemicznych do sprzątania korzystam tylko i wyłącznie z oferty sprawdzonej hurtowni, gdzie znajdziecie m.in. płyn do mycia okien w bardzo dobrej cenie.

ODPOWIEDZ