Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:32 pm

Dobra drukarka

Post autor: Maja44 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo dobrych informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - zamiennikiricoh/pl .

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Milena »

Dobrych drukarek na rynku jest bardzo dużo i jak kupowałam swoją HP Officejet 8013 to też miałam dylemat, czy akurat na nią się zdecydować. W rezultacie ją kupiłam i jestem zadowolona. A jak będę zamawiać tusze, to skorzystam z oferty tego sklepu drukuj24/pl/drukarka/hp-officejet-8013.html . Oferują duży wybór materiałów eksploatacyjnych.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: mojra »

Ważna jest nie tylko drukarka, ale również tonery jakich używamy. Ze swojej strony mogę polecić wam: tonery-drukarki/pl/296-tonery Naprawdę super jakość w przystępnej cenie. Wysyłka też jest bardzo szybka, więc jeśli zależy wam na czasie, to jest to najlepsza opcja.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Domis3223 »

Ostatnio kupiłam drukarkę w sklepie internetowym erli/pl/kategoria/skanery-i-drukarki-drukarki-atramentowe-i-laserowe/2255 ogólnie super, jestem zadowolona. Tylko że u mnie młodzi co chwile cos drukują i potrzebowałabym jakiegoś zamiennika tuszu, bo zbankrutuje.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: gierka »

Hej. Zdaję sobie sprawę że każdy kto kupuje drukarkę patrzy także na łatwą dostępność tuszu do niej. Ale nie zawsze o tym szczególe pamiętamy. Ja wprawdzie mam dość popularną drukarkę bo Canon ale w cale tusze do niej do tanich nie należą. To też tusz canon cl 541 mam zamiar zamówić przez internet bo tam jednak mają zdecydowanie większy wybór w nich także pod względem cenowym

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: zuzula12 »

W mojej pracy korzystam ze skanera 3D, ponieważ pozwala mi to wykonac profesjonalne skanowanie laserowe , dzięki któremu mogę pozniej stworzyć szczegółowy projekt danego budynku. Czy ktoś z Was równiez korzysta z ich produktów?

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Remontowa »

O, jeśli chodzi o drukarki 3D i ogólnie o druk 3D - to zobaczcie tutaj: pro-serwis/pl/oferta/druk-3d/ - mają w swojej ofercie różne drukarki 3D. Można więc wybrać u nich taki sprzęt, który nam najbardziej odpowiada. Druk 3D staje się coraz bardziej popularny, co także przekłada się na zmniejszenie jego kosztu.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: mrozek »

Polecam także poczytać sobie o takiej opcji jak druk książki 1 sztuka: printika/pl/produkty/druk-ksiazek/ . Uważam, że taka wiedza może się przydać każdemu z nas. Na pewno warto się zainteresować tym tematem.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: bonyard »

Ja bym chciała do swojej firmy zakupić drukarki do kart plastikowych z tym że zależy mi na wysokiej jakości i klasie. Jaki model byście mi polecili?

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o drukarki to najlepiej będzie jak zakupisz je lub wyleasingujesz tutaj euroimpex/pl/serwis-drukarek/ Nie tylko dobiorą ci najlepszy sprzęt ale zapewnią serwis drukarek w razie awarii. Jest to tylko część ich oferty bo maja także świetne oprogramowanie dla firm.

ODPOWIEDZ