martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: martynika »

U mnie ostatnio kilka razy dochodziło do kontuzji i potrzebowałam pomocy specjalisty. W sumie na rynku takich nie brakuje, ale ja szczególnie chwalę sobie klinikę fizjomedicum/com/pl/, polecam.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: czoko752 »

Jestem fizjoterapeutą i dla mnie największym problemem jest karta pacjenta fizjoterapia. Wypełnianie jej zajmuje mi dużo czasu i naprawdę bardzo nie lubię tego robić. Aby uprzyjemnić i ułatwić sobie to zadanie, chcę zdecydować się na program rsqphysio. To duże ułatwienie przy prowadzeniu takiego gabinetu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: grażynka011 »

Niedawno właśnie zdecydowałam się na masaż Ochota Warszawa rosamedclinic/pl/fizjoterapia-masaz/ . Szczerze mówiąc masaż wykonany został bardzo profesjonalnie, mogłam się odprężyć i zrelaksować. Widać, że pracują tutaj osoby z wielkim doświadczeniem

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: milena49 »

Bardzo duża popularnością cieszy się ostatnio rezonans stochastyczny. Stosuje go wiele szpitali. Nie wiem czy znacie tę metodę, ale z tego co wiem to jest bardzo skuteczna. Zwłaszcza w rehabilitacji osób ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. Warto sprawdzić jak wygląda rezonans stochastyczny cena urządzenia Zeptor i pomyśleć o takim rozwiązaniu. Tutaj zeptor/com/pl/ jest więcej informacji na ten temat.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: mojra »

Ja ostatnio z rehabilitacji korzystałam w rehapro/com/pl - naprawdę polecam bo widzę efekty spotkań ogromne. Praktycznie już nie odczuwam bólu albo bardzo bardzo sporadycznie.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Safira »

Jeśli ktoś z Torunia to warto skorzystać z rehabilitacji w przychodni Nasz Lekarz tam maja dobrych rehabilitantów, nowoczesny sprzęt. Moja siostra tam chodzi, bo ma problem z kolanami. Bardzo jej pomogła fala uderzeniowa na kolana.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Remontowa »

Ja Wam mogę podrzucić namiar na dobre centrum rehabilitacji i fizjoterapii w Krakowie openmedical/pl/Oferta/specjalista-rehabilitacji-medycznej/ .Ja tam chodziłam jesienią na rehabilitację kolana po artroskopii. Mają super specjalistów, nowoczesne wyposażenie i świetne podejście do pacjenta. Mi te zabiegi bardzo pomogły bo w bardzo krótkim czasie po zabiegu przestałam chodzić z kulą.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: grażynka011 »

Warto zapisać się od razu na dobre i skuteczne zabiegi do fizjomedicum/com/pl/ . Nie trzeba długo czekać na termin bo wszystko odbywa się bardzo szybko. Ja tutaj zawszę chodzę jak mam problemy po kontuzjach.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Elka »

W czasie rehabilitacji narządów ruchu warto je odciążyć. Przydatne będą kule ortopedyczne. Kiedyś był problem z ich zakupem. Teraz są sklepy medyczne jak np. Mega Medic, gdzie wybór jest spory. Zresztą sami popatrzcie megamedic/pl/laski-i-kule-inwalidzkie . Chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli prowadzicie swój gabinet fizjoterapii to warto zdecydować się na gabinet fizjoterapii program , w którym zawarta będzie dokumentacja medyczna w formie elektronicznej . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. U mnie sprawdził się super

ODPOWIEDZ