Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Rehabilitacja

Post autor: Aldona »

Witam, jakis czas temu mialam wypadek na rowerze, poczatkowo myslalam ze to zwykle potluczenie ale okazalo sie ze mam zlamana reke w dwoch miejscach. Szukam wiec odpowiedniego ortopedy i mysle nad rejestracją online rehabilitacje.org/ bo slyszalam ze w Krakowie mają profesjonalnych lekarzy. Mieliscie kiedys taką sytuacje i jak sobie poradziliscie?

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: budowlaniecja »

Nigdy nie byłem na szczeście w takiej sytuacji. Ale z tego co piszesz to lubisz rower, a na czas rehabilitacji dobrym rozwiązaniem dla ciebie może być ta oferta marbo-sport/pl/product-pol-28193-Rower-poziomy-HS-040L-Root-czarno-szary-model-2019-Hop-Sport.html Możesz ćwiczyć w domu, dalej wzmacniać mięśnie nóg, łydek, pośladków i nawet brzucha. Nie będziesz obciążć kręgosłupa i chorej ręki. Co do lekarzy to ci nie polecę, bo niestety nie jestem z Krakowa.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Bakeneko »

Ja chodziłam głównie na rehabilitację kręgosłupa do rehabilitacje.org/ mają dobre metody leczenia, po wypadku dosyć szybko odzyskałam sprawność.

Awatar użytkownika
sebek
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 10, 2021 1:55 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: sebek »

Warto udać się do sprawdzonego specjalisty. On z pewnością Ci pomoże.
Jeżeli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: mojra »

Ja mam namiar na super kręgarz szczecin Zarówno ja, jak i mój mąż korzystaliśmy z pomocy tego kręgarza i jesteśmy zadowoleni. Problemy bólowe kręgosłupa szybko minęły, a my mogliśmy wrócić do tego, co kochamy najbardziej, czyli pieszych wycieczek po górach.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: dolores »

Ja jeszcze mam jako rehabilitantka dokumentacja medyczna elektroniczna najlepsza jakość i najbardziej konkretna oferta dla lekarzy

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chcecie umówić się na rehabilitację to wybierzcie sprawdzone miejsce. Ja wam mogę polecić centrum medyczne ortopedia.org/pl/ tutaj przyjmują specjaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdźcie na stronę poczytajcie ofertę i rejestrujcie się jak najszybciej bo chętnych na rehabilitacje u nich jest wielu.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: pyrtek »

Ja na rehabilitacje kregoslupa jezdzilam do centrum medycznego damiana w warszawie - zobaczcie sobie pod linkiem damian/pl/rehabilitacja-warszawa/ bo swiadcza naprawde kompleksowy zakres uslug rehabilitacyjnych i dodatkowo bardzo angazuja sie w terapie i pomagaja pacjentom wrocic do zdrowia

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Monika »

Jeśli interesuje Was profesjonalna rehabilitacja Kraków ma bardzo dobre gabinety fizjoterapii na ul. Zachodniej 7/5A - Be-Active. Możecie się tam zgłosić po wypadku, urazie, z bólami kręgosłupa, mięśni, głowy, problemami ze snem i innymi. Specjaliście dobiorą dla Was najbardziej odpowiednią metodę terapii, na przykład masaż tkanek głębokich czy też terapię czaszkowo-krzyżową. Jestem przekonana, że pozwoli Wam to na szybsze uporanie się z Waszymi problemami.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: mojra »

Jeśli chodzi o rehabilitację, to ja szczerze mogę polecić wam klinikę vitallclinic/pl/ Przyjmują tam świetni specjaliści, a do tego dysponują nowoczesnym sprzętem. Ja miałam problem z nadgarstkiem po wypadku. Na całe szczęście, już wrociłam do spranowści fizycznej przed wypadkiem.

ODPOWIEDZ